Західна Пакувальна Група (ЗПГ) реалізує через інтернет-магазин товари для пакування з доставленням по місту Львів або в інший населений пункт України. Менеджери компанії допоможуть здійснити вибір, відповідають на питання та оформлять відправлення обраних позицій в стислі строки. В переліку товарів клієнт знайде весь необхідний для пакування матеріал та складники: стретч-плівка ПВХ та для палетування, скотч, стрічки РЕТ, поліпропіленова та металева, плівка бульбашкова та поліетилен спінений, двошаровий картон, допоміжне приладдя.

Плівка стрейтч представлена в розділі для палетування та здійснюється зручним способом: механічним, ручним. Процеси пакування на палетах ручним методом застосовують чорний стрейтч для захисту вантажу. Використовуйте для цього плівку 20 мкм, замовлену в компанії ЗПГ у Львові. Невеликі обсяги товарів доцільно пакувати використовуючи диспансер та плівку 17 мкмх100 мм х150 мм до 23мкмх500 мм. Для придбання стрейтча потрібно оплатити замовлення на безготівковий рахунок та вибрати комфортний спосіб доставлення звичним логістичним оператором. Машинну плівку, стійку до механічного пошкодження, переважно використовують для пакування великих обсягів вантажу.

Універсальна стрічка клейка пропонується прозора та кольорова різних розмірів, за ціною зазначеній на сайті ЗПГ https://zpg.lviv.ua/. Диспенсер допоможе прискорити операції зі стрічкою. Скотч ефективно використовується для побутових цілей та на виробництві для маркування вантажу, фіксації товару в пакуваннях завдяки міцному полотну з поліпропілену та якісному шару клею. Для менш тривалого часу використовують малярську стрічку з паперовою основою. Розміри стрічки є в наявності 19 мм довжиною 20 м та 50 мм до 27 м. В процесах пакування більшої кількості вантажу використовують скотч пакувальний для апаратного пакування верстатом та скотч з логотипами.

Пакування розповсюджується і на харчову галузь, тому наш інтернет-магазин пропонує звернути увагу на плівки ПВХ: стрейтч та термозбіжну. Стрейтч-плівка може використовуватись і для гарячих продуктів, а термозбіжна зменшується при температурі та щільно обтягує вироби. Серед розмаїття стрічок рекомендуємо поліпропіленові, що характеризуються здатністю до розтягування. Ця властивість полегшує пакувальний процес. Менеджери відправляють замовлення зі Львова відразу по оплаті товару. Також реалізуємо полімерну стрічку, яка виступає аналогом сталевої. Вона стійка до ударів та надзвичайно міцна.

Процес спакування значно спрощується, якщо скористатись комбінованим пакувальним пристроєм XL-16, XL-19. А разом з ним купують популярні: натяжні пристрої Н-21, універсальні кутники, скоби та затискачі.

ЗПГ забезпечить і захисним матеріалом для ніжного та крихкого товару – це поліетилен спінений та повітряно-бульбашкова плівка. Ці плівки не пропускають вологу та допоможуть уникнути пошкоджень продукції в дорозі. Рулонний гофрокартон для обгортання використовують переважно двошаровий і придбати в нашому магазині за ціною виробника його можна розмірами 1,2 м*300 мп.

Компанія «Західна Пакувальна Група» зібрала колектив, що працює на задоволення потреб замовника якісно, швидко та зручно. Сподіваємось, що асортимент товарів достатньо великий для тісної та тривалої співпраці.