Виробництво картонної тари в Києві

ПП Василіск почало свій розвиток, коли з'явилася потреба в якісній картонній тарі. Компанія є надійним постачальником в Україні, а продукція зарекомендувала себе відмінно в процесі експлуатації в багатьох містах країни. Також ми надаємо послуги з кашировки і висікання картону.

Виготовлення гофроящиків

У сучасному світі гофрокоробки вважаються найбільш використовуваним видом пакувальної тари. Гофру можна зустріти в кондитерській промисловості, побутовій хімії і торгівлі. Картонні ящики дуже міцні, тому їх можна застосовувати для пакування і транспортування вантажів різних розмірів.

Багатошаровий картон, який виготовляється за особливою технологією, здатний витримати практично будь-які механічні дії і погодні умови, температуру і навантаження. Тара з гофрованого картону або гофроящик має невелику ціну і легку вагу. Від кількості шарів, що використовуються при виробництві, залежить подальше застосування.

Тришарові ящики підійдуть для побутової техніки, електроніки та товарів невеликого розміру і ваги. П'ятишарові вироби можна використовувати для перевезення продукції великих габаритів.

Купити гофроящики будь-якого розміру і форми пропонуємо в нашій компанії за доступною вартістю. Всі вироби мають велику кількість плюсів і відповідають державним стандартам якості.

Переваги ПП Василіск :

 - висока якість продукції, яка виготовляється на хорошому обладнанні;

 - гарна цінова політика;

 - турбота про клієнтів;

 - швидке виробництво товару;

 - застосування креативних дизайнерських рішень;

 - використання високоякісної сировини.

 

Виготовлення тари за індивідуальним замовленням

Фахівці нашого підприємства виготовлять необхідної форми і розміру коробку по ваших кресленнях, картинках і ескізах. Розробити оптимальну конструкцію допоможуть наші професіонали. Також ми нанесемо будь-який логотип на вже готові коробки.

На сторінках нашого сайту завжди надається великий асортимент подарункової і рекламної тари з різним оформленням.

Основна продукція, яку ми виготовляємо:

 - тара;

 - гофрокартон;

 - мікрогофрокартон;

 - подарункова тара;

 - гофротара;

 - гофрокоробки;

 - тара з картону;

 - гофроящики;

 - каширована тара;

 - POS матеріали;

 - рекламна продукція з картону і пінокартону.

До переваг пропонованих продуктів можна віднести гарний зовнішній вигляд товару, хорошу його зносостійкість і захисні властивості.

Перероблювання картону

В наші дні картон зустрічається всюди - на складі, в магазині і при відправленні посилок, оскільки це надійна, легка і зручна тара. Однак використання даного матеріалу часом погано відбивається на екології, тому паперові вироби піддаються перероблюванні і, в подальшому, вторинному застосуванню.

Утилізація дає можливість захистити від вирубки зелені насадження країни, що являється екологічно і економічно вигідною справою. Також помітним чином знижується забрудненість повітря і води, адже при переробленні використовується мінімальна кількість хімічно активних речовин.

Наша компанія здійснює переробку гофрокартону, що особливо вигідно більшості наших клієнтів.