Компанія UKSPAR - є однойменною назвою зареєстрованої торгової марки UKSPAR.

Компанія працює на українському ринку трубопровідної і запірної арматури більше 11 років. На початковому етапі своєї діяльності компанія УКСПАР займалася поставками трубопровідної арматури з Польщі, Іспанії, Італії та ін. Країн Євросоюзу.

За цей час, менеджерами компанії був накопичений значний досвід співпраці в роботі з проектними, монтажними та експлуатаційними організаціями в різних сферах їх діяльності, а так само з торговими структурами. Це дозволило максимально вивчити потреби всіх основних груп покупців.

На даний момент, на увазі певних причин, потреби споживачів змінилися. Основна причина зміни попиту полягає в наступному. У зв'язку з кризою і несприятливим економічним становищем на українському ринку з'явилася потреба в більш дешевої продукції, ніж продукція європейських виробників. Але одночасно з цим у покупців залишилися незмінними вимоги до того, щоб дана продукція не програвала в якості відомим європейським виробникам.

Врахувати ці зміни можна було б максимально простим шляхом. Організувати поставки аналогічної продукції з Китаю та таким чином вирішити цінове питання. Але привіз знеособленої китайської продукції не гарантував необхідної якості і дотримання технічних параметрів стосовно до трубопровідної арматури, використовуваної на українському ринку.

Тому для максимального задоволення споживчого попиту фахівцями і власниками компанії було прийнято кардинальне рішення про виробництво продукції під власним торговим знаком UKSPAR з необхідною якістю і гарантованої відповідальністю, але за більш доступними цінами.

Шляхом проб і помилок був обраний найбільш прийнятний варіант виробництва всього асортименту трубопровідної і запірної арматури під торговою маркою UKSPAR. Найбільш якісно і дешево це вийшло реалізувати спільно з виробниками з країн Південно-Східної Азії.

Була проведена колосальна робота і задіяний високо кваліфікований конструкторський і технічний персонал по адаптації всієї виробленої продукції до українського і європейського ринку. І, звичайно ж, на перше місце було поставлено питання якості продукції та здійснення контролю цієї якості.

На даний момент, на заводах де вироблятися продукція компанії УКСПАР, технологами компанії здійснюється жорсткий технологічний контроль всієї виробленої продукції, що виготовляється під торговим знаком компанії.

Асортимент продукції постійно розширюється відповідно до зростаючими потребами ринку. Якість, надійність і доступна ціна нашої продукції є запорукою успішного бізнесу наших партнерів і клієнтів.

Вся продається продукція має Українські сертифікати якості, а також спеціальні дозволи на експлуатацію всієї виробленої продукції від Держпромгірнагляду.

Гарантійний термін на будь-яку продукцію 1 рік з дня продажу при її правильної експлуатації.

Професійний персонал компанії займається не тільки продажами, але і наданням допомоги у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з продажами і експлуатацією всієї продукції компанії:

• надання кваліфікованої технічної консультації;

• надання допомоги в підборі аналогів того чи іншого товару;

• рішення будь-яких виникли проблеми в процесі монтажу або запуску обладнання, при необхідності з виїздом на об'єкт;

Наша компанія розглядає будь-які пропозиції щодо здійснення комплексних поставок за попередніми замовленнями.

Завжди раді взаємного співробітництва!

З повагою директор компанії UKSPAR, Володимир Петрович Бикоріз.