Приватне виробниче підприємство «ТИТАН» – провідний український виробник опалювального і водогрійного обладнання. Завод займається виготовленням виробів для обігріву приміщень будь-якого призначення, а також водопідігріву для побутових і промислових потреб.

Опалювальне обладнання ТМ ТИТАН обігріває житлові, адміністративні та промислові будівлі більше 25 років. Компанія зайняла тверду позицію на українському ринку, вироблена продукція високоякісна і конкурентоспроможна з провідними світовими виробниками.

Для виробництва електричного обладнання в якості нагрівальних елементів застосовуються трубчасті електронагрівачі, що виготовляються з легованої титаном жароміцної нержавіючої сталі на оригінальному німецькому обладнанні. Газові котли оснащені економічною і надійною автоматикою безпеки і регулювання, мікрофакельним пальником з нержавіючої сталі, регульованим датчиком тяги. Ці складові створюють для споживача комфортні і безпечні умови експлуатації, не заподіюють шкідливого впливу на навколишнє середовище, допомагають поліпшити умови побуту.

Багато до чого зобов’язує назва «Титан», вона асоціюється не тільки з вічним матеріалом, металом «високої чистоти», отриманим в 1925 році голандськими вченими ван Аркелем і де Буром, а й зі старими водогрійними «титанами», які вірою і правдою служили нашим бабусям та дідусям в їх будинках, на вокзалах, у поїздах. Титанами іменувалися у давньогрецькій міфології сини та нащадки Геї, – богині землі, – а це Прометей, що приніс людям вогонь, Океан, що дав людям воду, Атлант, що витривалою скелею одвічно тримає небосхил; – це “Титан”, що дарує людям тепло і безтурботний затишок!

Керівництвом підприємства постійно ведуться роботи по вдосконаленню конструкції виробів, їх надійності і функціональності. Завдяки зацікавленості всіх співробітників підприємства в просуванні на ринку продукції, що відповідає всім вимогам і показникам якості, збільшилася кількість і розширився асортимент продаваних виробів.

Колектив ПВП «ТИТАН» пройшов багаторічний тернистий шлях створення, підвищення якості та розширення асортименту виробів марки «Титан», що відповідають потребам українського ринку, і з упевненим, спрямований вперед оптимістично налаштованим поглядом дивиться на продовження цього шляху …

Запрошуємо до співпраці підприємства, яких зацікавила діяльність ПВП «ТИТАН». Асортимент продукції постійно розширюється, перш за все, за рахунок заявок наших споживачів.

Чекаємо Ваших пропозицій!