Компанія Термомір вважається провідним виробником вимірювального обладнання, автоматики та термообладнання для промислових і метрологічних цілей. Пропонує оригінальну продукцію за цінами виробника. Всі прилади сертифіковані для застосування на території України. Протягом роботи підприємство займає провідні позиції у сфері виробництва і використовує виключно високоякісну матеріальну базу.

Виробничі цехи оснащені високоточним унікальним обладнанням. Обсяг товару, що випускається зростає щорічно, що вважається хорошим показником серед аналогічних компаній країни. Для вирішення кожного конкретного завдання надаються комплексні технічні рішення для ефективної роботи з урахуванням всіх індивідуальних вимог, в установлені строки та в рамках виділеного бюджету.

Пропозиції:

 - постачання вироблених приладів;

 - забезпечення метрологічної перевірки;

 - технічні консультації;

 - гарантійне та післягарантійне обслуговування;

 - ремонт, накладка і калібрування.

 Вимірювальні прилади являють собою різноманітні пристрої різного рівня складності й конструкції, і оптимально зроблені під розв'язання метрологічних задач. Деякі з них можуть бути прості в застосуванні та використовуватися навіть на побутовому рівні, а інші — тільки висококваліфікованими фахівцями та виключно в лабораторних умовах. Своєю чергою, термічне обладнання підходить для таких галузей, як машинобудування, виробництво метисної продукції, кабельної скляної промисловості, металургії та інших напрямків.

Фірма Термомір — це:

 - офіційний статус постачальника;

 - сучасні технології;

 - індивідуальний підхід;

 - енергоефективність;

 - кваліфіковані консультації з будь-яких питань;

 - розрахунок і пропозиція на постачання в день звернення;

 - індивідуальні умови оплати й знижок.

Метрологічне обладнання належить до групи вимірювальних приладів лабораторного і промислового застосування, необхідних для проведення перевірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та використовуваних в самих різних галузях. Багатофункціональні прилади знаходять широкий попит у фахівців в області метрологічного контролю для швидкого виконання необхідних випробувань і атестації випробувального обладнання відповідно до ГОСТу.

На сайті компанії пропонується необхідне обладнання для метрологічної лабораторії та виробничих підприємств, яке відповідає державним стандартам якості. Фірма впевнена в надійності своїх виробів і задовольняє будь-які потреби замовників. Організація орієнтована на роботу зі спеціалізованими підприємствами й кінцевими споживачами. При формуванні асортименту особлива увага приділяється якості продукції, і її адаптації до умов експлуатації.

Основні переваги:

 - унікальні методи роботи;

 - чудовий сервіс;

 - висококваліфіковані фахівці;

 - хороші знання ринків;

 - великий досвід успішної роботи.

Майбутнє організації залежить від розуміння того, що клієнтам необхідна сучасна і надійна, а також довговічна контрольно-вимірювальна техніка за доступною ціною. Професійні інженери ведуть постійну діяльність по розробці нових типів приладів і модернізації модифікацій, а також беруть активну участь в великих профільних виставках, форумах і конгресах. Побудований фундамент дає можливість не втрачати азарту і цілеспрямованості, знаходити нові точки опори й впевнено рухатися далі, а також будувати плани й досягати результатів.