ТОВ «Термо-Буд» успішно виготовляє і реалізує будматеріали, які мають структуру що складається з трьох шарів та ефективно застосовується для швидкого монтажу конструкцій. Використовуючи сучасне італійське обладнання і західні інвестиції, компанія виробляє сертифіковану продукцію вже понад 15 років. Сендвіч-панелі покрівельні та стінові, зі Львова поставляються у 23 області України та гарантовано прослужать 10 років.

Компанія пропонує цілий комплекс послуг: виготовлення покрівельних і стінових панелей з декількома видами наповнювачів, доставлення панелей на місце будівництва, установку (з потреби) додаткових конструкцій і складання панелей усіх видів. Завдяки виробничим потужностям обсяг виготовлення панелей в день становить до 3 тис.м², що дозволяє виконати замовлення в термін до 21 дня.

Покрівельні сендвіч-панелі ТОВ «Термо-Буд», замовлені у Львові, відповідають міжнародним стандартам якості. Вони створюються на автоматичному італійському обладнанні компанії PUMA. Два листи оцинкованої 0,5 мм сталі з 25 мк/м² полімерним покриттям наповнені мінеральною ватою, екструзійним пінополістиролом, PUR пінополіуретаном чи PIR -поліізоціануратом. Сендвіч-панелі з цими наповнювачами вирізняються легкою вагою, що зручно для логістичних операцій, фундаменту конструкції та монтажних робіт. Установка панелей значно скорочує терміни здачі об'єктів в експлуатацію. Наповнювачі забезпечують приміщенням високий рівень теплоізоляції, гідроізоляції та шумопоглинання. Використання в будівництві високоякісних сендвіч-панелей відбивається в економії на обробці фасадів. Велика палітра кольорів, представлена на порталі львівської компанії «Термо-Буд», допоможе замовнику оформити об'єкт в бажаній кольоровій гамі.

Одні з популярних сендвіч-панелей — наповнені мінеральною ватою, найчастіше використовується для невеликих будівель. Структура волокна не підтримує горіння і відмінно показує себе в експлуатації з можливим агресивним середовищем. Стінові та покрівельні сендвіч-панелі можна замовити з доставленням, зв'язавшись з менеджерами у Львові за цим номером телефону: 067-709-07-15 або на сайті компанії.

Пінополіуретановий наповнювач панелей особливо стійкий до ураження грибками або пліснявою. Покрівельні панелі з пористого пінополіуританового матеріалу мають пожежостійкі характеристики. А стінові сендвіч-панелі з цим наповнювачем цінуються своїми тепло і гідроізоляційними особливостями. ТОВ «Термо-Буд» пропонує придбати панелі з наповнювачем поліізоціанурата за доступними цінами виробника для облаштування будівель, які плануються експлуатувати в умовах підвищених температур. Більш детально на всі запитання дадуть кваліфіковані менеджери, які допоможуть визначитися зі складом наповнювачів, розмірами й необхідними конструкціями, і іншим.

Покрівельні та стінові сендвіч-панелі наповнені легким, пористим пінополістиролом швидко збираються та розбираються. Їх надають перевагу при монтажу торгових і складських приміщень, цехів та житлових будинків.

ТОВ «Термо-Буд» позиціює себе постачальником якісного та надійного продукту з довгостроковою гарантією. Компанія успішно співпрацює з понад сто компаніями на українському ринку та пропонує вигідні умови для нових клієнтів.