ТОВ «Технобуд Груп» активно розбудовує нерудну галузь України, видобуваючи продукцію та реалізуючи її по країні та за кордон. Компанія об’єднує декілька підприємств, що розробляють та постачають продукцію піщано-гравійних та гранітних родовищ, забезпечуючи будівельний ринок наступною продукцією: пісок будівельний, відсів, щебінь, дорожні суміші.

Підприємства компанії, що входять до складу: Клесівський «Технобуд» кар’єр нерудних копалин, гранітний Кощіївський кар’єр та кар’єр піщано-гравійної суміші Майдан-Іспанський. Щорічно загальна маса виробленої та сертифікованої продукції компанії складає більше 5 млн. т, доставленням якої займається власна логістична служба залізницею або автотранспортом за бажанням замовників.

Гранітний щебінь фракцій 5-10 мм, 20-40 мм, 40-70 мм, 5-250 мм та гранітний відсів фракціями 0-2 мм, 0-5 мм видобуваються на Кощіївському кар’єрі. Відправлення видобутої та обробленої на шведській техніці продукції з Київської області до місця замовлення відбувається у стислі терміни. Щебінь гравійний ефективно застосовується на всіх етапах виготовлення будівельних конструкцій різного призначення; при виготовленні різних видів бетону; використовується в процесах по укладанню доріг, тощо. Більше інформації можна знайти на сайті компанії technobudgroup.com. Загальний обсяг видобутої сировини цього кар’єра складає приблизно 1 млн. тонн/рік, вся продукція відповідно контролюється лабораторіями та відповідає ДСТУ.

Продукція гранітна ТОВ «Технобуд» випускає на кар'єрах: Клесівському та Кощіївському. Гранітний щебінь працівники Ксесівського кар’єру нерудних копалин сортують по фракціях і застосовують декілька варіантів доставлення: самовивіз з Рівненської області або використання транспорту підприємства чи залізничного. Унікальність граніту, що видобувається на Клесівському та Кощіївських кар’єрах дозволяє застосовувати його для виробництва найкращих марок бетону, сумішей для будівництва доріг та колій, виконання покрівельних робіт для дитячих майданчиків та у вигляді декоративних елементів.

Майдан-Іспанський кар’єр славиться своїми піщано-гравійними сумішами: щебенем природнім з гравію фракціями 5-10 мм, 5-20 мм; піском природнім з гравію 0-5 мм фракції, 2-5 мм; гравійно-піщані суміші 0-63 мм, тощо. Цей природний матеріал досить сипкий та використовується в бетонних сумішах для всіх видів будівництв житлових, промислових, виконання архітектурних проєктів, та інших, реалізується з Чернівецької області. Вся видобута сировина проходить сертифікацію та отримує паспорт якості.

Високі показники морозостійкості та міцності в поєднанні з 1 класом радіоактивності роблять продукцію ТОВ «Технобуд Груп» популярною в сферах будівництва промислового, суспільного та дорожнього. Зручне розташування та лабільні умови доставлення разом з великим асортиментом гравійної продукції дозволяють швидко та в потрібній кількості виконати замовлення.