Ми є оптовим торговельним підприємством, предметом діяльності якого є світлотехніка. У магазині компанії представлена ​​сертифікована світлотехнічна продукція SunBright electrics. У нас Ви можете купити світлотехніку на будь-який смак! Щоб переконатися в цьому, досить подивитися каталог світлотехніки!

Світлотехнічна продукція, представлена ​​в нашому магазині, поставляється безпосередньо з країн Азії. Тільки у нас Ви можете придбати продукцію марку Санбрайт Електрик, відмінними рисами якої є доступна ціна та висока якість. Щоб оптові покупці завжди могли отримати бажане в необхідних обсягах, ми дбаємо про те, щоб підтримувати на складі відповідний обсяг продукції. Слід також зазначити, що якість продукції підкріплюється необхідними сертифікатами, а також гарантією, яка підтверджується законодавством України.

Ви хочете купити світлотехніку, але у Вас є запитання? Кваліфіковані менеджери нададуть Вам необхідну консультацію і дадуть вичерпні відповіді щодо будь-світлотехнічної продукції. Вас цікавлять промислові світильники? У нас Ви знайдете такі популярні ЖСП, ГСП, РСП, і НСП світильники, які активно застосовуються для високих прольотів (наприклад, Cobay 2) і багато інших актуальних моделі.
Вас цікавлять офісні растрові світильники?

Ми готові запропонувати Вам ЛПО 2х36, ЛПО 4х18, ЛВО 4x18W за вигідною ціною! У нас широкий вибір прожекторів (ЖО, ГО, РО): Simon, Regent, Castro і інші популярні моделі.

Зверніть увагу на надійну та якісну ПРА (пускорегулююча апаратура, баласт, стартер S2, S10, конденсатор, ИЗУ). Тим, хто шукає якісні вуличні світильники (РКУ, ЖКУ, ГКУ), ми можемо запропонувати такі перевірені бренди, як Helios, Cobra, Viento і ін. До вашої уваги пропонуються лампи (ДНаТ, МГЛ, ДРЛ, ДРІ, ДРВ, люмінесцентна Т8).

У нашому магазині Ви знайдете світильники, підвісні, стельові, що вбудовуються, аварійні світильники, світильники під енергозберігаючі лампи, світильники для шкіл, а також люмінесцентні світильники (ЛПП 1х36, ЛПП 2х36, ЛСП).

Світлотехніка, представлена ​​на сайті, забезпечена детальною інформацією та наочними фотографіями. Так, що Ви легко можете отримати уявлення про реалізованої продукції. Щоб отримати більше інформації для роздумів, Ви можете завантажити прайс-лист, подивитися каталог світильників, заглянути в фотогалерею, ознайомитися зі статтями. Вся ця інформація покликана допомогти Вам зробити правильний вибір.
Переваги Світло Імпорт

    Ми пропонуємо своїм клієнтам Європейська якість за Азіатської ціною.
    Важливий і кваліфікований персонал
    Офіс розташовується на одній території зі складом, що дозволяє істотно економити Ваш час.
    Ми є прямим постачальником світлотехніки від SunBright electrics і провідних Азіатських компаній.

Якщо Вас цікавить якісна світлотехнічна продукція, просто зателефонуйте нам!