Багаторічний досвід та технологічний розвиток допомагають ТОВ „СУМАРІС УКР” утримувати провідні позиції в нашій країні та за кордоном у сфері надання послуг та постачання обладнання. Доставляємо з Харкова різноманітне оснащення, типу високоточних лазерних мобільних систем та їх складників, лазерні принтери для друку металу, форми ливарні та деталі, системи гарячеканальні. Поруч з надійністю та технологічністю апаратів, пропонуємо навчання фахівців для виконання робіт і великий асортимент сировини, що забезпечить безперебійність виробництва.

Активно розвиваємо декілька напрямків роботи, використовуючи тривалі партнерські відносини з відомими закордонними компаніями. Створюємо відділи по роботі з лазерною продукцією в Україні та Польщі в рамках програми Laserpoint. Обґрунтовано про роботу підприємства та з питань послуг спілкуйтесь за телефонами: +38 (063) 675 32 82, +380 95 539 47 50. Завдяки сучасному програмному забезпеченню, GRUPA «SUMARIS» імпортує моделі, реалізує системи Cooherent/Orlaser, обслуговує обладнання та інші послуги.

Пропонуємо більш детальне знайомство з можливостями 3D принтерів на https://www.sumaris.com.ua/. Серед наших високоякісних апаратів з доступною ціною, можна знайти оптимальні для виробництва з акцентами на різні характеристики: високою швидкістю друку та можливостями роботи з металами дорогоцінними, інструментальною сталлю, сплавами хромо-кольбатовими та алюмінієм. Продукція, що виготовлена на наших апаратах знаходить застосування в медичній та технічній галузях.

Складові частини ливарних форм, стандартних деталей, напрямних елементів часто використовують для виконання спеціальних замовлень з виготовлення: виштовхувачів нестандартних, запірних пристроїв, ізоляційних плит, рухомих елементів, тощо. Співпрацюючи з італійською компанією Ranco, фахівці ТОВ „СУМАРІС УКР” забезпечать швидке доставлення з Харкова великого переліку складників для форм ливарних.

Перша європейська програма Свинка Скарбничка для виробників, що спеціалізуються на роботі із застосуванням пластмас, штампів і пресформ. GRUPA «SUMARIS» пропонує українському виробнику: інструменти німецької якості та комплектуючі іноземних постачальників, мікромотори для PiggySonic, пристрої для мікрозварювальних ремонтних робіт piggyWelder та microSoft, пристрої для ультразвукового очищення та багато іншого обладнання. Також ми подбаємо про повне забезпечення робочих місць та допоможемо з навчанням співробітників.

Пропозиції із комплексного обслуговування в роботі з текстурами Escman, нанесення нових чи ремонт постраждалих легко виконати з програмою Opengrain. Працівники Сумаріс мобільно виконають роботи по лазерному наплавленню, шліфуванню, нанесенню текстури, гравіюванню, вирівнюванню блиску, тощо. Можливе надання послуг з виїздом з Харкова до замовника.

ТОВ „СУМАРІС УКР” запрошує до тривалої співпраці підприємства з виробництвом різних обсягів, забезпечимо доставлення складників за оптимальними цінами, консультативне обслуговування та кваліфіковане навчання спеціалістів.