Підприємство «Солід Інжиніринг» ефективно функціонує вже понад 10 років. Компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника мотор-редукторів NRW в Україні. Пропонуємо всю лінійку моделей моторів, редукторів та мотор-редукторів, можливість здійснити підбір обладнання, враховуючи мету використання та бюджетні можливості. Наші спеціалісти пропонують повний пакет послуг з доставки, встановлення та введення в експлуатацію.

Модельний ряд редукторів, що реалізує «Солід Інжиніринг», вирішить завдання в різних галузях промисловості: машинобудівництво та металургія, аграрна та харчова промисловість, підйомне обладнання та ін. Завдяки тісній та плідній співпраці, налагоджена логістика з Європи, що дозволяє гарантувати строк роботи приладів впродовж одного року. Виконуємо підбір та заміну вже встановлених агрегатів, виходячи з вимог користувачів, це дозволяє зробити широке розмаїття наявного обладнання. Склад підприємства забезпечений постійно редукторами, потужність яких складає до 30 кВт. Також надаємо послуги з гарантійного та післягарантійного техобслуговування обладнання. Висока якість гарантійних робіт можлива через прямі імпортні поставки запчастин від європейських виробників. Наше обладнання успішно вирішать ваші завдання.

Окремим визначним видом діяльності «Солід Інжиніринг» є модульний збір редукторів. Наявність достатньої кількості запчастин забезпечує можливість швидкого виконання ексклюзивних замовлень по створенню мотор-редукторів для виконання визначених завдань. Це розповсюджена модель роботи закордонних партнерів стала у пригоді та швидко поширюється у нас. Продукція партнера NRW вигідно вирізняється такими особливостями, як надійність, низький рівень шуму та вібрації, високим КПД на фоні відсутності потреби в ремонті та забезпечення тривалої експлуатації. Обладнання зручне у виконанні монтажних робіт та повністю відповідає міжнародним стандартам якості.

Сучасна промисловість в більшості пов’язана з роботою моторів. Електродвигуни працюють на великій кількості транспортних засобів. Відтак важливими завданнями моторів є висока надійність та довговічна працездатність, зносостійкість й потужність. Досвідчені спеціалісти  «Солід Інжиніринг» допоможуть вибрати мотор оптимальної потужності та з кількістю фаз які застосовуються, щоб відповідати саме вашим потребам.

Редуктори – наступний важливий елемент забезпечення працездатності механізмів. Компанія реалізує всі можливі різновиди редукторів: циліндричні, зубчасті, планетарні, черв’ячні, кранові, індустріальні та інші. Фахівці радять обирати за розташуванням валів – горизонтальні чи вертикальні, що відіграє визначальну роль у вирішенні завдань. Якщо замовник вагається з вибором фірми чи моделі, то наші менеджери нададуть необхідні консультації, звернувши увагу і на кількість ступенів редукторів.

Підприємства відрізняються за своїми обсягами роботи, потужностями і, відповідно, вимогами до обладнання. Мотор-редуктор використовується як більш компактний механізм раціонального поєднання мотора та редуктора. Таке раціоналізаторське рішення ніяк не зменшує потужності чи силових параметрів обладнання. Ці агрегати здатні ефективно витримувати великі навантаження, бути надійними та потужними. Вони виготовляються одно, двох та триступеневими, серії А/F. «Солід Інжиніринг» пропонує мотор-редуктори NRW з великими діапазонами потужності та передатним числом. Декілька варіацій роботи вала, надміцний чавунний корпус, механізми, що відповідають міжнародним стандартам і ще багато особливостей. Кваліфіковані спеціалісти «Солід Інжиніринг» надають повний перелік послуг та доступні ціни, допоможуть вибрати, доставити та встановити, пропонують гарантійне обслуговування та профілактичний ремонт, якісні запчастини від виробника.