Виробництво і продаж тентів

ТМ ProfiTent виготовляє всі види каркасно-тентових конструкцій, а також займається обслуговуванням і ремонтними роботами. Компанія пропонує клієнтам пошиття та виготовлення чохлів на авто і послуги кваліфікованих майстрів. Тканина, яка використовується в провадженні, міцна і зручна, не піддається корозії й впливу навколишнього середовища.

Сфери застосування продукції:

 - готелі, кафе і ресторани;

 - парки та дитячі майданчики;

 - спортивні комплекси;

 - автостоянки;

 - приватні будинки та котеджі.

 

Діяльність підприємства спрямована на створення комплексних рішень до оформлення території, де всі елементи красиві, функціональні та відповідають єдиній концепції. Кожному замовнику пропонуються індивідуальні рішення і враховуються особливості місцевої архітектури і національного колориту.

Каталог товарів:

 - тентові ангари та штори ПВХ для тераси;

 - тенти ПВХ і штори на автомийку;

 - тенти накидки легкі й стрічкові ПВХ завіси;

 - тенти Тарпаулін і брезентові штори;

 - вироби з брезенту і тентова фурнітура.

 

Підприємство «Профі ТЕНТ» зарекомендувало себе на даному сегменті ринку надійним партнером, оскільки завжди виконує поставлені завдання в строк і максимально якісно. Професійний рівень колективу дає можливість з упевненістю приймати нестандартні запити.

На поточний момент головними напрямками робіт є:

 - виробництво автомобільних тентів;

 - виготовлення тентів на човни та катери;

 - шиття тентів для самоскидів;

 - продаж тканин для тентів і фурнітури;

 - ремонт тентів.

 

Якщо вас зацікавили каркасно-тентові конструкції, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Ціни на такого роду продукцію розраховуються за один квадратний метр і залежать від застосовуваного в роботі матеріалу і рівня складності виробничого процесу.