ТОВ «Ольга» - це сучасна, ведуча торгово-промислова компанія України, що спеціалізується на поставках кольорового металопрокату і електротехнічного обладнання найвищої якості. ТОВ «Ольга» - це стабільна  компанія, яка успішно розвивається, висока динаміка розвитку якого, укладена в широкому асортименті і високій якості, електротехнічних товарів і металопрокату, що поставляються та мають найбільш привабливі цінові діапазони.

ТОВ «Ольга» - офіційний дилер таких авторитетних виробничих підприємств, як: ВАТ «КУМЗ» Російська Федерація і ПАТ «Артемівський завод ОЦМ» Україна, Ревдінскій завод ОЦМ, Кіровський завод ОЦМ, Кальчугинського завод ОЦМ (компанія УГМК), Гайський завод ОЦМ, Рязанський ЗЦМ, Bakra Sevojno Serbia, Impol seval. Така співпраця дозволяє нам поставляти на ринок України понад 2000 т. Сертифікованого кольорового металопрокату. А це, в свою чергу, 2000т. латунних, алюмінієвих і мідних листів, труб з мідного сплаву використовуваних для виробництва холодильного та кондиціонерного обладнання, латунних і мідних плит, а так же, латунної труби, широко застосовується у виготовленні теплообмінників або електротехнічної шини, яка відповідає всім вимогам ПУЕ. Продукція має всі необхідні сертифікати. Так само наша компанія пропонує бронзу марки: ОЦС, БРАЖ, БрАЖМц і близько 4000 шт. електродвигунів. Адреса, за якою розташовані наші склади в місті Харкові - вул. Біологічна, 7 (р-н пр. Гагаріна) - практично центр міста. Склади з площею близько 3000 м і критий ангар площею 500 м, що дозволяють одночасно зберігати до 10 000т металопрокату і кольорових металів - це не тільки величезна майданчик для постачальників, але і зручне місце для покупців.

Перебуваючи на ринку України не перший рік, ми налагодили бездоганні схеми щодо забезпечення наших замовників високоякісним електротехнічним обладнанням і металопрокатом в найкоротші терміни по самій вигідній ціні. Ми цінуємо кожного нашого замовника, працюємо для кожного, як для себе і дуже вдячні всім нашим існуючим партнерам за довіру. Стабільне і взаємовигідне співробітництво, перспективний розвиток комерційних відносин - ось заради чого ми працюємо зараз вже  з існуючими замовниками, і готові почати нові проекти з тими, хто тільки познайомився з компанією ТОВ «Ольга».

 Хочете купити металопрокат в Харкові за цінами найбільш близьким до ціни виробника, приїжджайте до нас на склад. Весь найкращий кольоровий прокат Харкова зібраний в одному, зручному для під'їзду і вивезення місці, і вже сьогодні бажає запропонувати вигідно купити кольоровий прокат у лідера ринку - компанії ТОВ «Ольга», що завоював своє лідерство виключно сумлінною працею і трепетним ставленням до кожного замовника.

ТОВ «Ольга» - це надійність, вигода і якість. ТОВ «Ольга» - це десятки тонн високоякісних виробів металопрокату з міді, латуні, бронзи, алюмінію і біметалічною стрічки, а так же, десятки найменувань високотехнологічних електротехнічних товарів, які очікують Вашого замовлення.