ТзОВ ВФТ «Меркурій-Центр» вже понад 20 років зберігає провідні позиції в галузі монтажу риштувань всіх рівнів складності. Компанія надає послуги оренди будівельних риштувань та модулів опалубки із виконанням швидких та кваліфікованих робіт з їх монтування. В якості офіційного дистриб’ютора заводу “Павлоградспецмаш” ТМ БУДМАЙСТЕР, реалізуємо всі можливі види та моделі висотних конструкцій, їх складники та додаткові елементи.

Оренда та продаж риштувань стій очних, модульних та клиново-хомутових, модульних веж, пересувних підмостків та мініпідмостів, модульної опалубки для перекриття та стін, навіть сцени з подіумами необхідної висоти, та ще багато іншої корисної продукції. Наша продукція виготовлена з високоякісних матеріалів, з фарбованим покриттям або оцинкована, що відповідає вимогам безпеки та сертифікована відповідно до ISO 9001.

Паралельно з повним асортиментом обладнання для риштування фірма пропонує супутнє електричне оснащення: люлька для підйому будівельних вантажів, підвісна лебідка, багатофункціональні багатосекційні драбини, тощо.

Замовити стійочні риштування для оздоблювальних та монтажних робіт, придбати їх за ціною виробника зручно, звернувшись до фахівців ВФТ «Меркурій-Центр». Спеціалісти залюбки допоможуть вибрати необхідну кількість конструкцій та допоміжне обладнання типу консолі, ферм, перехідників та інших. Легкість, але надійність, швидкий монтаж в поєднанні з витривалістю є візитною карткою нашого обладнання та надзвичайно популярне на багатьох будівництвах.

Клиново-хомутове риштування часто застосовується у внутрішніх реставраційних роботах. Модульне риштування спеціалісти фірми уміло поєднують зі стійочним, застосовуючи для робіт зі спорудами чітких форм. Працівники кваліфіковано забезпечать технічний супровід від замовлення до власне застосування для будь-яких обсягів конструкцій, враховуючи те, що у володіннях компанії налічується риштування будівельного до 20 тис. м².

ВФТ «Меркурій-Центр» може запропонувати системи модульної опалубки для стін, перекриттів та колон відомих, своєю якістю та надійністю, виробників: завод “Павлоградспецмаш”, ТОВ «Варіант», Altrad Mostostal, DOKA, “PERI”. Таке обладнання створене для зведення монолітних бетонних конструкцій з можливістю багаторазового використання.

Придбати модульні вежі для безпечної робити на висоті в межах 10 м у компанії зручно, отримуючи додатково консультаційні послуги з всіх важливих нюансів монтажу. Вежі досить легкої конструкції, швидко монтуються та розбираються, багатофункціональні та комфортні у використанні. Цінові особливості досить помірні, враховуючи європейську якість та витривалість обладнання.

Спеціалісти компанії якісно виконують монтажні роботи риштувань різної складності на історичних об’єктах, видатних пам’ятках архітектури з якими на сайті можна ознайомитися переглянувши тисячі світлин на сайті ТзОВ ВФТ «Меркурій-Центр». Фірма отримувала визначні нагороди державного та міжнародного рівнів. Багаторічний досвід роботи, постійне вдосконалення кваліфікації фахівців дозволяють не тільки майстерно встановлювати конструкції, а й надавати фахові консультації клієнтам та замовникам.