ТзОВ «МАКСИМУМ-АГРО» є дійсним представником техніки світових брендів на національному ринку. Пропонуємо комунальним службам, сільському господарству техніку та приладдя відомих марок: EMILY, URSUS, AKPIL, Checchi & Magli. Це багатофункційна якісна техніка, яка стане успішно виконувати комплекс робіт з ґрунтом, допоможе ефективно прибрати сніг та дорожні поверхні, автономно покосити траву, замульчувати узбіччя, відбалансувати трактори, контейнери для прибирання, тощо.

Придбати техніку на Волині, що відповідає потребам та фінансовій спроможності клієнта можна нову та вже бувшу у вжитку, наприклад грейдери дорожні причіпні TLN 370 від FMG. Якісне обладнання європейської та американської зборки за помірними цінами, але найвищої якості спроможне очистити від снігу дорожнє покриття великих обсягів за короткий час. Варіативність колекторних відвалів КА чи "Метелик " PA від FMG, ефективно прибирають навіть у незручних місцях. Оновлена лінійка швидкісних відвалів АА в наявності та готова до реалізації. А задні відвали КТА 250/400 впораються із вже утрамбованим снігом. Забезпечимо комфортні та вигідні умови партнерам та клієнтам з швидким оформленням необхідної документації, гарантій та доставкою зі складів Луцька.

Спеціалісти «МАКСИМУМ-АГРО» рекомендують для зимових та інших комунальних робіт придбати ковші виробництва FMG з боковими крилами SKL10, SKL15, SKL20; ковші для збору снігу моделей LK12, LK14, LK20; ковші, створені для розкидання гравію чи посипки піском НК05. Техніка фірми AKPIL не менш відома в світі, представлена і в нашому автопарку снігоприбиральними відвалами ALPINUS та сніговидувачами двох модифікацій: STRATUS 1 AKPIL та  STRATUS 2 AKPIL.

Ще одна лінійка снігоочищувальної техніки URSUS цікава своїми рухомими крильми. ТзОВ гарантовано доставить до комунального парку замовника із Західної України відвали для прибирання снігових заметів PDZ22, PDZ24, PDZ28, PDZ30, що характеризуються можливістю вибору зміни ширини робочої зони. Їх особливістю є комфорт - зручно керувати з кабіни трактора за допомогою джойстика, який регулює електрогідравлічний вузол.

Компаніям, що дбають про покращення бічних частин дороги та клумб, варто зацікавитись мульчувачами SIDE MOWER AKPIL та автономними косилками GARDEN, виробництва URSUS. Вони характеризуються чотиритактним двигуном та можливістю регулювання швидкостей від 0 до 9, з високою потужністю та радіусом повороту до 35 см.

Прибирання узбіччя та інших територій значно полегшується з підмітальними машинами URSUS  ZМ-14, ZМ-16, ZМ-20 та мітлами фірми FMG. Щітка-прибирач KHL120, KHL160, KHL200 з бункером легко очистить від пилу та сміття тверде покриття, а в модельній лінійці  FMG кожне підприємство підбере приладдя з технічними характеристиками ширини щіток, резервуарів води та сміттєзбірників відповідно до потрібних обсягів. Фахівці «МАКСИМУМ-АГРО»  забезпечують кожному замовнику індивідуальний підхід та швидку логістику з Луцька зручним оператором. Також варто наголосити на наявності мітел, представлених з наступними варіантами кріплення: задня механічна AH260MEK,AH300MEK,AH380MEK, фронтальні AH200, AH240, AH260, AH300, а також мітла-ковш KH160, KH200, KH240. Властивості модельних  ланцюгів з вибором технічних характеристик відповідно до обсягів територій для прибирання.