"Максима", ПП пропонує широкий вибір пігментів для лакофарбової продукції, пігменти для бетонів, пігменти для пластиків в асортименті, пігменти для фарб бетонів полімерів.
Для того, щоб краще розібратися в кольоровій гамі пігментів, ми наведемо короткі пояснення. Залежно від кольору розрізняють наступні пігменти.

Білі пігменти

Окис цінка.Цінковие білила - пігмент для тертих масляних і емалевих фарб, не отруйні і не піддаються впливу сірководню, мають малу стійкість до впливів атмосфери і сонця.

Свинцеві білила випускаються у вигляді масляних паст, отруйні, з усіх білих пігментів мають кращу стійкість до погодних умов.

Титанові білила випускаються у вигляді білого порошку, випускаються з домішкою сірчанокислого барію або гіпсу, стійки до атмосферних впливів, дії кислот і сірководню, не отруйні.

Фарби-литопон - стійкі до дії сірчистих газів, лугів і кислот, але малостійкі до сонячного світла, тому їх вживають для фарбування предметів, розташованих усередині приміщень. Випускаються у вигляді сухого пігменту, водної пасти і густотертой олійної фарби.

Мел використовується в очищеному від домішок вигляді як пігмент для клейових фарб, а при обробці деревини - як наповнювач для грунтів і шпаклівок.

Жовті пігменти

Охра - природна земляна фарба, суміш з глини і оксидів заліза, в якості домішок має крейда, гіпс і ін. Чи не розчиняється у воді, має низьку здатність, що криє, застосовується в якості пігменту в клейових і олійних фарбах, а також в мастиках і шпаклівка. У продаж надходить у вигляді сухої і густотертой охри.

Свинцевий крон має колір від оранжевого до лимонно-жовтого, отруйний і не готується на світлі, не можна його змішувати з пігментами, що містять сірчисті з'єднання (ультрамарин, природна кіновар, литопон).

Цинковий крон - пігмент лимонного кольору, стійкий до будь-яких погодних умов, під дією світла злегка темніє, володіє хорошими антикорозійними властивостями, використовується для приготування зелених фарб в суміші з блакиттю.

Червоні пігменти

Сурик залізний має темно-коричневий колір, виходить в результаті розуміли або прожарювання руди. Випускається у вигляді сухого пігменту або густотертої фарби, досить стійкий до впливу атмосфери, має високу покривістістю.

Сурик свинцевий виходить прожарюванням окису свинцю бреши доступі повітря, стійкий до впливу світла, дає плівки високої твердості, є кращим пігментом для високо стійких фарб.

Мумія - земляний мінеральний пігмент, в якому барвником є ​​окис заліза. Застосовується для масляних фарб по дереву, залозу, для фарбування сільськогосподарських машин, поступається залізного сурику за якістю.

Кіновар - сірчиста ртуть, дуже шкідлива, має низьку стійкість до світла.

Коричневі пігменти

Умбра - коричневий природний пігмент з глинистого речовини з великим вмістом марганцевих або залізних окислів, стійкий до впливу світла, атмосфери і до лугів, використовується для фарбування під колір мореного дуба.

Сині пігменти

Ультрамарин - мінеральний пігмент синього кольору, сировиною для його виготовлення служать: каолін, інфузорій земля, або кварцовий пісок, кальцинована сода, сірка, пек або деревне вугілля. Застосовується для посилення кольоровості білих пігментів. Малярський ультрамарин випускається під марками УМ-1, УМ-2, УМ-3.

Зелені пігменти

Свинцева і цинкова зелень, стійка до атмосферних явищ, застосовується для зовнішніх фарб.

Чорні пігменти

Сажа виходить в результаті неповного згоряння природних газів або нафтових продуктів, світлостійкі, застосовується в якості пігменту при виготовленні чорних масляних і емалевих фарб, а також в суміші з іншими пігментами для створення сірих тонів.

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам!