Компанія «Центр ЛТД» -  найбільша в Україні консалтингова компанія у сфері екології, охорони праці та проєктування з 11-ти річним досвідом роботи. Висока кваліфікація персоналу та багаторічний досвід роботи роблять Компанію надійним партнером для бізнесу, територіальних громад та громадськості. Основний вид економічної діяльності - дослідницькі та експериментальні розробки в галузі технічних та природничих наук.

Ми піклуємося про наших клієнтів, виконуючи всі взяті зобов'язання швидко, результативно і в строк. Співробітники нашої організації володіють унікальними знаннями і постійно вдосконалюють власні навички, регулярно проходячи акредитації, про що свідчать отримані сертифікати та дипломи.

Про послуги

Компанія "Центр ЛТД" пропонує комплексне обслуговування у сфері охорони довкілля та охорони праці. Ми вирішимо екологічні питання, що виникли в процесі діяльності промислових об'єктів та територіальних громад. Наші досвідчені і кваліфіковані співробітники забезпечать виконання всього ряду необхідних послуг, починаючи від екологічного аудиту території до проєктування, підготовки документів на отримання дозвільних документів та лабораторних досліджень і та післяпроєктного моніторингу, а також подальшої підтримки.

Ми пропонуємо:

Екологія: ОВД, СЕО, дозвіл на викиди, дозвіл на спецводокористування, управління відходами, скорочення СЗЗ, екологічний аутсорсинг

Охорони праці: експертиза для отримання дозволів з ОП, атестація робочих місць, навчання з ОП

Лабораторні дослідження: мікробіологічні і хімічні  (ґрунт, вода, повітря, продукти харчування)

Проєктування інфраструктурних проєктів та інжиніринг

Розробка систем менеджменту за стандартами ISO

Власна акредитована лабораторія, сучасне вимірювальне обладнання та професійна команда забезпечують високу якість досліджень повітря, води, ґрунтів та харчових продуктів.

У нас ви знайдете надійних і професійних партнерів з виконання різних проєктів і робіт в сфері екологічної безпеки.