СУЧАСНА гідроізоляція проникаючої дії.

Сучасна гідроізоляція широко використовується для захисту від протікань басейнів, підвалів, підземних гаражів, резервуарів питної води, очисних споруд, пожежних резервуарів та інших бетонних конструкцій.

Представляємо вашій увазі гідроізоляційні матеріали проникаючої дії HYGROSTOP -  які успішно застосовуються в Україні з 2002 року.

Переваги матеріалів:

  1. Наноситься на вологий бетон,
  2. Добре працює на негативний тиск,
  3. Можливість нанесення при напорі води,
  4. Необмежений термін служби гідроізоляції,
  5. Глибоке проникнення в бетон> 10 см,
  6. Водонепроникність не менше 60 м водяного стовпа,
  7. «Самозаліковує» тріщини після нанесення гідроізоляції,
  8. 1-2 шари покриття,
  9. Легкість у застосуванні.

Компанія HYGROSTOP - виробник унікальних за технологією сумішей для гідроізоляції для бетону. HYGROSTOP - це відома торгова марка гідроізоляційних матеріалів, що застосовуються в багатьох країнах більше 25-ти років. Проникаюча гідроізоляція HYGROSTOP є унікальною системою захисту бетону від води і агресивних середовищ. За всіма технічними параметрами матеріали системи HYGROSTOP пройшли експертизу і мають всі необхідні сертифікати. Матеріали HYGROSTOP дозволено застосовувати при контакті з питною водою. Десятки тисяч фахівців переконалися в перевазі застосування матеріалів системи HYGROSTOP, в простоті використання і надійності.

Не важливо, де застосовуються матеріали, в новому будівництві або при ремонті вже існуючих споруд, будьте впевнені - Ви завжди отримуєте якість світового рівня.