ТОВ «Голд Кераміка» виготовляє цеглу облицювальну Прокерам. Вироблена цегла об’єднує практичність та естетичність за вдосконаленою ціною. Пропозиція підприємства - три види екологічної декоративної цегли: половинчасті, облицювальні, формені для високоякісної кладки з багатою кольоровою гаммою та типами: лицьову, баварську, лицьовий брус половинки, лицьову фасонну, рядові блоки та цеглу.

Придбати морозостійку цеглу Прокерам до 100 циклів, міцністю М125-150 можливо скориставшись сайтом підприємства https://prokeram.com.ua/. Продукція вирізняється великою різноманітністю кольорів та відсотком низького  водопоглинення до 12. Виготовляються екологічні стилізовані цегла та блоки для облицювання - це поєднання води з глиною методом випалення при 1165 градусах.

Ціни виробника ручної продукції Прокерам поєднують якість з оптимальністю. Таке співвідношення гарантує клієнтам ідеальний вигляд із зовні та довговічність. ТОВ «Голд Кераміка» працює на збільшення клієнтів та розширення партнерської співпраці, застосовуючи акції та додаткові стимулюючі бонуси.

Доставлення цегли та блоків з Києва, розрахунок, спілкування з приводу ціни, перегляд новин з виробництва ті інакші результати доступні за зверненням на сайт ТОВ «Голд Кераміка» чи телефонами.