ТОВ «Екозерносервіс» підприємство, яке спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі обладнання для транспортування, зберігання та переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів.

Відмінною рисою підприємства є комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, незалежно від обсягів виконання робіт. Кваліфікований штат співробітників і матеріально-технічна база підприємства дозволяє виконувати весь комплекс послуг по реконструкції, модернізації та будівництва об'єктів будь-якої складності зернопереробної галузі. Виконання робіт «під ключ» включає в себе: допомога в складанні технічного завдання, передпроектні і проектні розробки, конструкторські рішення, виготовлення і постачання устаткування, демонтажні та монтажні роботи, пуско-налагоджувальні роботи і видача паспортів на пилогазоочисного установки.

Підприємством постійно впроваджуються новітні розробки, як програмного забезпечення, так і матеріально технічної бази. Продукція, що випускається постійно модернізується, для отримання максимальної якості, зниження металоємності і простоти обслуговування.

Окремо варто відзначити роботу, виконану в області аспірації і пилоподавлення. Фахівцями підприємства спроектовані, випробувані і впроваджені в експлуатацію абсолютно нові рукавні фільтри. Внесено конструктивні зміни в циклонах одинарних (ЦОЛ) і батарейних (4 БЦШ), що показали в експлуатації підвищення ККД очищення повітря на 5%. Виконуємо комплекс робіт по знепилювання авто і ж / д приймання, з урахуванням максимальної ефективності та мінімальної вартості.

Гнучка система ціноутворення в сукупності з впровадженням інновацій у виробничому процесі і дозволяє вигідно відрізнятися на вітчизняному ринку.

Переваги роботи з ТОВ «Екозерносервіс»: всі види робіт виконуються «під ключ»; оптимальне співвідношення «ціна - якість»; використання сучасних методів аналізу і розрахунку; проектування, виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування устаткування виконується виключно співробітниками «ЕЗС»; роботи виконуються системними співробітниками; маючи проектні, виробничі і монтажні потужності, роботи виконується якісно і швидко.

У разі Вашої зацікавленості, готові обговорити будь-які варіанти взаємовигідної співпраці!