Компанія «CONROL» впроваджує технологічно обґрунтовані винаходи для вдосконалення ефективної та довговічної робити з конвеєрними роликами, барабанами, підшипниками тощо. Користуючись основними перевагами продукції черкаського підприємства, компанії мають впевненість в стабільності та більшої часової витривалості роботи роликів, запобіганню заклинення, одноманітність якісної роботи при коливаннях температур.

Конвеєрні ролики «CONROL» пропонує купити в Черкасах з доставленням на підприємства України, вони активно використовуються для горизонтальних та похилих конвеєрних стрічок. Ролики з полімерним корпусом ефективні для переміщення вантажів сипучих, штучних тощо у сферах надання послуг та промислових, за більш докладнішою інформацією звертайтесь https://conrol.com.ua/. Ми забезпечимо використання високої інтенсивності за порівняно низьку ціну в рази довше аналогічних роликів з порожніми серединами.

Перелік продукції не обмежується класичним видом сополімерного ролику, також пропонуємо ролики з сополімерними корпусами зі сталевої труби з підшипниками, що обслуговуються та не обслуговуються. Основна перевага наших роликів – виготовлені з полімерів, які не цінуються у вигляді брухту, тому крадіжки роликів «CONROL» - рідке явище.

Компанія успішно реалізує з Черкас сополімерні корпуса підшипників двох видів, самоцентрівна функція таких підшипників дозволяє продовжити його довговічність в робочому стані. Виготовляємо стрічкові конвеєри зі стрічками шириною 400-1200 мм у двох варіантах: підлоговий та підвісний. Виготовляємо барабани приводні, що застосовуються як посередник між електродвигуном та редуктором до стрічки конвеєрної, діаметр барабанів «CONROL» 168-630 мм.

Забезпечення якісною технікою відбувається завдяки тісній співпраці з вітчизняними та закордонними фірмами. За бажанням замовників реалізуємо індивідуальні проєкти в стислі строки та з доставленням по Україні.