Лідером виготовлення решіткового настилу західних регіонів України за правом рахується Червоноградський завод металоконструкцій. Виробляємо обидва види, сертифікованого за міжнародними стандартами, настилу: зварений, пресований, доставляючи замовлення по Україні та закордон. Решітковий настил широко застосовується у вигляді елементів фасаду, підлогових покриттів в промислових масштабах, у вигляді майданчиків обслуговування оснащення, сходів та огорож, систем водовідведення, тощо. Разом з настилом реалізуємо складники власного виробництва, які зручні для застосування в процесах монтажу настилів: кріплення гакові та стандартні, обрамлення та сходові боковини, кути перфоровані для настилу решіткового, та інше. Лояльний підхід в системі роботи з клієнтами дозволяє домовитися про гнучкий графік оплати замовлення, обумовити нюанси можна звернувшись за контактними телефонами +38 (050) 370-25-12, +38 (050) 370-83-30, +38 (050) 370-90-78, +38 (050) 370-29-59, +38 (050) 374-81-07, +38 (050) 370-22-39 чи адресою 80100, Червоноград, вул. Львівська, 53.

Креативний підхід інженерного центру до створення конструкцій в поєднанні з досвідченим складом виробничого відділу, оснащеного сучасним обладнанням, дозволило ЧЗМК створити такі проєкти, як: холодильники, аграрні комплекси та фруктосховища, птахофабрики, промислові та логістичні об’єкти, торговельно-виробничі приміщення та бункери для розсипчастих продуктів, розважальні центри та автосалони, і ще багато інших. Спеціалісти підприємства виконують повний цикл виробництва: проєктування об’єктів, виготовлення конструкцій, доправлення виробів в різні точки і, власне, монтаж решіткового настилу та конструкцій. З питань замовлення чи консультацій звертайтесь на портал ЧЗМК www.cgzmk.com.ua до менеджерів компанії та на електронну адресу - market@cgzmk.com.ua.

Пресований та зварений настил виконаний в техніці решітки набуває все більшої популярності завдяки своїй надійності та міцності. Якісні вироби починаються з вибору відмінної сировини та сучасного обладнання. Технологічний відділ заводу забезпечений найкращим обладнанням, яке вчасно оновлюється. Використовуючи обидві лінії виробництва повного циклу зварного настилу Червоноградському заводу вдається вчасно забезпечувати велику кількість замовлень для українського та закордонного споживача, серед яких налічується до 13 країн — Словаччина, Франція, Польща, Чехія, країни Прибалтики, Норвегія, Італія, Іспанія, Грузія, Болгарія, США, Сьєрра-Леоне.

Колектив ЧЗМК плідно працює для швидкого та якісного виконання замовлень різної складності. Наша продукція та професійна команда створила гарну репутацію, яку невпинно підтримуємо. Компанія докладає максимум зусиль для плідної співпраці з клієнтами, збільшуючи обсяги виробництва та якість продукції. Пропонуємо скористатись послугами Червоноградського заводу металоконструкцій, запрошуємо до співпраці!