Компанія «БФ-Інжиніринг» спеціалізується на наданні повного комплексу послуг з оптимізації та створення об’єктів, як: спортивні споруди, виробничі та промислові будівлі, сільськогосподарські об’єкти, сховища для овочів та фруктів, торгові та складські приміщення тощо.

Головним завданням, яке фахівці ставлять та успішно виконують – оптимізація конструкцій, фінансово обґрунтована економія орієнтовно складає від 10%. Спеціалісти компанії створили проєкти для 75 об’єктів, готові 37 вже здали. Успішне вирішення різноманітних питань, що виникали, впродовж всіх етапів - відмінна риса роботи з клієнтами. Завдяки якісній теоретичній підготовці, цілеспрямованому та креативному підходу від паперового проєкту до готової конструкції, ми зможемо суттєво скоротити фінансові витрати клієнта при зведенні замовленого об'єкту будь-якого призначення.

Замовити високофункціональну конструкцію з повним переліком необхідних документів можна на http://bf-engineering.com.ua/ за доступними цінами. Команда професіоналів ознайомиться із завданням, виконавши весь перелік необхідних замірів та чітко зобразить прорахунок та строки в договорі. Наступним етапом – виготовляємо надійні та міцні металеві конструкції від виробника з Києва з доставленням на місце замовлення. Виконання робіт з монтажу відбувається дуже швидко, залежно від обсягу робочого завдання в межах 1-4 тижнів. Вже готову конструкцію замовник отримує з повним набором документації, оформленими, відповідно законодавства, актами та сертифікатами на використані матеріали.

Команда «БФ-Інжиніринг» спрямована на досягнення повного взаєморозуміння з клієнтом та дбає про задоволення від співпраці коштом отримання ефективної конструкції за доступною ціною та в короткий термін.