«Базіс-КС» - визнана провідна компанія в галузі скло обробки. Ефективно працюючи з 1998 року на ринку скла України, виготовляє устаткування для висококласного оброблення скла: піскоструменеві камери, сопла та пістолети; станки шліфувальні, гідрофільтри, гумові опори для столів, складники до обладнання й сервіс.

Київська компанія пропонує купити піскоструменеві камери з безплатним доставленням з Києва по цінах, що установлені виробником. Фахівці встановлять у замовника напівавтоматичну камеру піскоструминну, що якісно виконує матування скла, виконають запуск та навчать працювати на всьому замовленому обладнанні працівників підприємства. Однією з суттєвих переваг є гарантія в 1 рік на оснащення та можливість придбати для ремонту всі замінні запчастини з доставленням та доречною ціною.

Купити стрічковий полірувально-шліфувальний верстат по виробничій ціні з доставленням з Києва. Він здійснює обробку окрайка скла: прямо та криволінійний контур. Оснащення зручне у застосуванні та чітко контролюється, коли виникають запитання чи додаткові ускладнення в процесі, спеціалісти "Базіc-КС" проконсультують. Устаткування, виготовлене в Києві, вирізняється багатофункціональністю оброблення всіх видів скла та доступне в обслуговуванні.

«Базіс-КС» пропонує українському споживачу верстати, розроблені за приватною технологією із можливістю ручного та напівавтоматичного використання. Воно оптимально відповідає параметрам вітчизняного ринку, характеризується довговічністю та економічністю.