Компанія «Агрегат - Ресурс» з'явилася на українському ринку спеціалізованого обладнання відносно недавно - в 2006 році, але за такий невеликий період вже встигла зайняти гідну нішу в своїй галузі. На сьогоднішній день, компанія стала провідним лідером у вітчизняному виробництві апаратів високого тиску і запасних частин до них. Також «Агрегат-Ресурс» виробляє і реалізує професійні пилососа, обладнання для прибирання приміщень, системи очищення і рециркуляції води та інше спеціальне обладнання, яке застосовується для очищення забруднених поверхонь, фасадів будівель, при митті автомобілів і важкої техніки, днищ і деталей судів і інших галузях діяльності людини.

Головним пріоритетом продукції компанії «Агрегат Ресурс» є власний відділ дослідження і розробки, що має велике значення на підприємстві подібного роду. Найсучасніші системи автоматизованого проектування CAD сприяють істотному скороченню циклів розробки, значного підвищення якості продукції, а так само оптимізації виробничих процесів. Постійний аналіз технологічних особливостей, вивчення нових технологій і можливостей, сміливе введення інновацій, дозволило нашій компанії завоювати добре ім'я серед численних споживачів даного виду продукції.

Завдяки зростаючому попиту на апарати високого тиску та інших видів клінінгового обладнання, компанія «Агрегат- Ресурс» постійно вдосконалює і розширює асортимент своєї оснащення і послуг, тим самим охоплюючи інтереси напівпрофесійного, професійного та промислового секторів ринку. На сьогоднішній день обладнання нашого виробництва з успіхом використовується в харчовій, фармацевтичній, важкої промисловості, будівництві, в комунальному та сільському господарстві, на автомийках, готелях та інших сферах, де необхідні роботи з гідроочищення забруднених поверхонь. Крім якісного, функціонального і ергономічного обладнання, компанія «Агрегат - Ресурс» пропонує своїм клієнтам стильний, продуманий дизайн, гарантію на всю лінійку товарів, технічне післяпродажне обслуговування. Професійна команда менеджерів допоможе підібрати необхідну модель того чи іншого АВД в залежності від поставленого завдання, забезпечуючи покупцеві тим самим простоту і комфорт у виборі необхідного обладнання.