Компанія Маріо була заснована у Львові в 1997 році, і з того часу активно розвивається і з кожним роком збільшує асортимент пропонованого спецодягу. На сьогодні підприємство займається розробкою, виробництвом і реалізацією таких моделей, як одяг для робітників, для охорони й зварників, для кухні, кафе і барів, а також пропонує виробництво корпоративного та медичного одягу, спеціального антистатичного та зимового одягу для робочих.

З кожним роком асортимент спецодягу збільшується, а завдяки власному виробництву фірма може надати споживачеві на вибір найрізноманітніші моделі будь-якої складності й з будь-якої тканини. При цьому завжди враховується індивідуальний стиль замовника.

Команда систематично стежить за новинками та тенденціями в сучасному спецодязі, і намагається застосовувати на продукції. На сьогодні — це лідер на українському ринку, який постійно розширює продаж і поставляє спецодяг в різні міста країни. На ресурсі пропонується якісний товар з унікальними дизайнерськими рішеннями, який виконаний професіоналами, і коштує недорого.

 Чому клієнти вибирають Маріо:

 - використовується тільки сировина високої якості;

 - дотримуються обумовлені терміни постачання;

 - надійність і відмінний сервіс;

 - доступність і зручна для клієнта система оплати;

 - середні розцінки на ринку на високоякісний продукт.

Основна діяльність:

 - розробка фірмового стилю спецодягу;

 - підбір кольору, фурнітури та тканин;

 - виготовлення зразків одягу спецпризначення;

 - надання клієнту послуги з доставлення;

 - виробництво різних партій.

Весь спецодяг, Львів сертифікован і відповідає вимогам технологічних процесів, що пред'являються до виготовлення. Власне виробництво забезпечує можливість формування конкурентоспроможних розцінок на пошиття спецодягу і оптимальних термінів виконання замовлень.

Уніформа для охоронців

Одяг для співробітників охоронних організацій надається різними моделями. Це можуть бути куртки, штани й сорочки, а також зимові та літні варіанти. Крім того, охоронна форма ділиться на жіночі й чоловічі моделі. Усі пропоновані предмети гардероба відповідають ГОСТ і іншим необхідним нормативам.

До особливостей одягу для охоронців можна віднести хорошу продуманість крою та зручність у застосуванні. Вироби виконуються з якісних матеріалів, тому завжди комфортні та служать протягом тривалого терміну часу. Не сковують рухів і підходять для повноцінного виконання посадових обов'язків. Також форма зносостійка і міцна, тому практично немає ризику механічних пошкоджень.

Як правило, стандартні моделі доповнюються спеціальними засобами регулювання і захисними планками, капюшонами та кишенями. При цьому предмети одягу захищають від вітру, вологи й забруднень.

На ресурсі компанії «Маріо» можна недорого замовити й придбати з доставленням якісний спецодяг для працівників охоронних служб та інших організацій. В наявності надаються всі доступні розміри.