Будь-яка складська техніка потребує обов'язкового проведення планового обслуговування, за регламентом заводу-виробника. І навіть якщо підприємство експлуатує навантажувачі найнадійніших марок, настає момент, коли необхідний поточний ремонт. При цьому не виключається і непередбачений вихід з ладу техніки з різних причин. І у всіх цих випадках знадобляться запасні частини.

Компанія ФЛТ Україна пропонує споживачеві широкий асортиментний ряд навантажувачів, запчастин і витратних матеріалів і компонентів від провідних світових брендів навантажувачів, таких як Linde, Jungheinrich, Still, Steinbock і Boss. Також можливе постачання деталей від Toyota, Komatsu, TCM, Nissan і багатьох інших.

Своїм партнерам підприємство готове надати всі наявні на складі вузли й агрегати в великій кількості найменувань. Відсутні позиції можуть бути поставлені під замовлення в найкоротші терміни, завдяки налагодженим контактам з виробниками та постачальниками фірмових запчастин з Японії та Європи.

Фірма вважається лідером продажів на даному сегменті ринку і гарантує високу якість деталей для навантажувачів, і їх доставлення на об'єкт. Асортимент продукції постійно розширюється, а клієнтам завжди забезпечуються кращі умови співпраці.

Які види ремонту навантажувачів існують

- ремонт двигуна;
- капітальний ремонт;
- ремонт гідравліки та ТВД навантажувача;
- усунення неполадок в електропроводці;
- заміна роликів щогли;
- ремонт щогли й керованого моста.

ФЛТ Україна довгі роки займається продажем запчастин для навантажувачів. Завдяки наявності електронних каталогів на сайті можна швидко і точно визначити та підібрати необхідну деталь, яка буде ідентичною заміненій. Фірма також систематично відстежує динаміку продажів і орієнтується на запити клієнтів, щоб пропонувати найбільш потрібні елементи та витратні матеріали. При цьому фахівці компанії, з огляду на параметри, марку, модель і особливості експлуатації спецтехніки підберуть максимально відповідні покупцеві складники.

Підприємство не тільки продає запасні деталі, але і виконує ремонт складського оснащення. Багаторічний практичний досвід, ґрунтовний підхід і глибока повагу до кожного клієнта допомагає вибирати для подальшої реалізації надійні й довговічні запчастини, адаптовані до інтенсивних навантажень. Тому, здійснюючи покупку на сайті http://flt-ukr.biznes-pro.ua/, клієнт отримує комплексну гарантію відмінної якості продукції, і її оригінальне походження, а також повну відповідність заводському регламенту і тривалий термін служби. Крім того, перед відвантаженням або відправленням замовлення фахівці ретельно перевіряють кожне найменування на предмет відсутності дефектів та браку, а також пошкоджень або будь-яких невідповідностей. Для отримання консультації варто звернутися за вказаними нижче номерами телефонів.

Обслуговування навантажувачів — це:

- діагностика і технічне обслуговування;
- підбір запасних частин;
- ремонтні роботи.

Будь-які навантажувачі стануть незамінною частиною бізнесу, де є місце складським обробкам матеріалів та вантажно-розвантажувальним роботам. Агрегати розраховані на тривалий термін служби, однак вимагають до себе відповідального ставлення і своєчасного проведення ремонтних робіт і якісних деталей.

Компанія ФЛТ Україна готова поставити клієнту необхідні високоякісні компоненти та аксесуари, а також пристосування і навісне обладнання для навантажувачів, включаючи й важкодоступні.

Підприємство завжди було провідним українським постачальником запасних частин для спеціальної техніки різноманітного призначення. Фахівці фірми мають великий досвід роботи, яким готові ділитися з клієнтами. Головним завданням колектив вважає розв'язання проблем замовників і прагне до того, щоб товари та послуги були для них оптимальними за ціною, а також оперативними та зручними в будь-якому конкретному випадку.