ПП НВФ "Вігтек" спеціалізується на ліфтах, підйомниках, ескалаторах і траволатори, від кращих світових виробників "Otis", "Kleemann" та інших відомих компаній. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від поставки обладнання до його подальшого обслуговування.
Перевагою нашої компанії є готовність надати своїм клієнтам ефективні рішення в підборі, поставці, якісному монтажі, а в майбутньому, подальшого сервісного обслуговування підйомно-транспортних механізмів. Все це забезпечує якісну довгострокову експлуатацію обладнання.
Ми завжди готові йти назустріч нашим клієнтам і готові запропонувати сучасне, інноваційне високотехнологічне обладнання.

ПП НВФ "Вігтек" створена 18 серпня 2003, має статус юридичної особи, самостійний баланс, розрахункові, валютні та інші рахунки в банківських установах, печатки зі своїм найменуванням та штампи та користується всіма правами, які передбачені законодавством України.

Предметом діяльності Компанії є:

- Монтаж, експлуатація, ремонтні роботи, пуско-налагоджувальні роботи, обстеження і обслуговування ліфтів та ліфтового обладнання;

- Виробництво продукції промислового призначення: вантажні електричні підйомники, вантажні гідравлічні підйомники вантажопідйомністю від 2000 кг до 5000 кг;

- Виробництво нестандартного ліфтового-підйомного обладнання, підйомників вантажних вантажопідйомністю 50-2000 кг, для транспортування різних вантажів - від таці з їжею, ліками, документів до різних матеріалів, як у вертикальному так і в похилому напрямках (для технічних вантажів на відкритій платформі)

ПП НВФ "Вігтек" має роздільну здатність і ліцензією на виконання робіт з монтажу, налагодження, ремонту, реконструкції машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки: підйомних споруд - ескалаторів.

ПП НВФ "Вігтек" з відповідальністю ставиться до прохань, побажань і потреб "Замовників", тому надає консультаційні послуги та практичні поради з проектування будівлі та вибору ліфтового обладнання.

   Наша фірма співпрацює з такими відомими виробниками ліфтового обладнання, як "ОТІС", "Могильовський ліфтового-д", "Карат-ліфт-комплект", "Щербинский ліфтової з-д", які є виробниками сучасного ліфтового обладнання, яке відповідає світовим стандартам якості і безпеки, як приклад ліфт без машинного приміщення GEN 2 фірми "ОТІС", крім того це дозволяє вирішити складні архітектурні та будівельні проекти.

     До того ж ПП НВФ "Вігтек" приділяє велику увагу обслуговуванню змонтованого і запущеного в експлуатацію ліфтового обладнання. Робітники підприємства мають досвід проведення монтажних, пусконалагоджувальних робіт та робіт з технічного обслуговування сучасного ліфтового обладнання. Робочі стажувалися в Фінляндії і пройшли навчання в ЗАТ "ОТІС", що підтверджується відповідним Свідоцтвом.


ПП НВФ "Вігтек" знаходиться в складі Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ліфтовиків Україна" на засіданнях якого вирішуються питання технічного стану ліфтового господарства України, безпечного стану і належного обслуговування ліфтів. До завдань "Асоціації ліфтовиків Україна" належить сприяння гармонізації українського законодавства щодо ліфтів, сприяння захисту інтересів, як Замовника, так і Виконавця робіт, сприяння впровадженню нових методів і правил роботи на ліфтах, а також сприяння забезпеченню правового захисту членів Асоціації.

ПП НВФ "Вігтек" бере участь в засіданнях ТК-104, на яких вирішуються питання щодо розробки та впровадження нових норм і положень утримання ліфтів в містах України, розробляються зміни і доповнення до "Збірника ресурсних кошторисних норм на ремонт, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи ліфтів ", розробляється і впроваджується" встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та диспетчерських систем "та інших нормативних документів для надання можливості якісного виконання робіт по виготовленню, монтажу і експлуатаціі ліфтового обладнання.