Товариство з обмеженою відповідальністю «Валон-А» займається виробництвом електротехнічної продукції на ринку України з 1992 року. За цей час підприємство зарекомендувало себе як надійний виробник якісної електротехнічної продукції, в яких застосовані комплектуючі від передових виробників і сучасні передові технічні й конструкторські рішення.

Вся продукція, що випускається власної розробки. На продукцію, що випускається існують узгоджені і затверджені технічні умови. Продукція сертифікована за системою УкрСЕПРО на відповідність сертифікату якості України. На вимогу замовника можлива розробка і виготовлення комплектних трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв камер КСО і панелей ЩО і комплектних розподільних пристроїв по його схемами.

Підприємство також виготовляє комплектні розподільчі пристрої та розподільні пристрої камер КСО з вакуумними вимикачами ВВ / ТЕL підприємства «Таврида Електрик Україна» м.Севастополь, Україна; ВР підприємства ВАТ «РЗВА» м. Рівне, Україна або інших фірм і розподільні пристрої панелей ЩО на автоматичних вимикачах ВАТ «Контактор» м. Ульянівськ (Російська Федерація), ОЕZ (Чехія), фірм АВВ, Siemens, Schneider Elektrik, Moeller, EFEN (германію) і ін.

Сухі трансформатори комплектуються обмотками з литою епоксидною ізоляцією «Геофоль» фірм Tesar, АВВ, Siemens,, Schneider Elektrik або інших фірм.

ТОВ «Валон-А» має технічні та виробничі потужності для виготовлення різних типів, конструкцій і схемних рішень комплектних трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв камер КСО і панелей ЩО і комплектних розподільних пристроїв.


Запрошуємо Вас до довгого і плідного співробітництва.