Група компаній «ТВЕРДИЙ СПЛАВ» засноване в березні 1997 року з метою виробництва твердосплавних виробів для потреб гірничої, будівельної, металообробної, деревообробної та інших галузей промисловості.

Підприємства групи оснащені передовим електротермічним і пресовим обладнанням, має в своєму розпорядженні ефективними технологічними процесами, що дозволяють випускати твердосплавні вироби високої якості. Для виробництва виробів використовуються високоякісні твердосплавні суміші і допоміжні матеріали. Формування твердосплавних заготовок здійснюється на механічних і гідравлічних пресах в сталевих прес-формах. Термічна обробка, що надає заготівлях властивості твердого сплаву, здійснюється в кілька етапів в камерних і вакуумних електричних печах.

Групою компаній освоєний серійний випуск твердосплавних і метало порошкових виробів більше п'ятдесяти найменувань масою від 0,7 до 2000 грам зі сплавів марок ВК3, ВК6, ВК8, ВК15, ВК20, ВК25, Т5К10, Т15К6 різного призначення:

  1. метизна промисловість - заготовки волок;
  2. гірська промисловість - зубки для оснащення вугілля породних і сольових різців типу;
  3. металообробна промисловість - напаяні пластини спеціального призначення для обробки трубної заготовки
  4. деревообробна промисловість - напаяні пластини для оснащення дискових пилок;
  5. хімічна промисловість - твердосплавні розмельні тіла;
  6. будівельна промисловість - зносостійкі деталі і запчастини для дробильної, дорожньої, буровій і землерийної техніки вітчизняного та іноземного виробництва (в тому числі виготовлення зубків, різців і твердосплавних вставок для них), твердосплавні заготовки ролика склоріза зі сплавів марок ВК3, ВК6, ВК8
  7. електротехнічна промисловість - контакти електричні метало порошкових для контролерів шахтних електровозів, контакторів залізничних електровозів, тролейбусів, трамваїв;
  8. автомобільна промисловість – бронзо графітові стартерні і шкворневі втулки для автомобілів.

Багатоступенева система контролю над дотриманням технологічного процесу, високий рівень кваліфікації інженерно-технічного персоналу і сучасне технологічне обладнання дозволяють випускати твердосплавні вироби, що відповідають за всіма параметрами вимогам ДСТ і ТУ (твердість, щільність, зносостійкість, механічна міцність і т.д.).

Наші фахівці, виходячи зі свого багаторічного досвіду в галузі матеріалознавства, готові запропонувати найбільш ефективне рішення для будь-якої Вашої завдання, пов'язаної з підвищенням зносостійкості деталей і запчастин, комплектуючих для Вашого обладнання.

Виходячи з поставлених завдань, ми можемо підібрати найбільш підходящий матеріал і найбільш раціональну технологію виготовлення необхідних виробів підвищеного ресурсу.

Підприємство придбає для власних потреб нікель: анод, катод, картка, порошок (ПНК, ПНЕ-1), дріт, стрічка і лом. Розглянемо будь-які Ваші пропозиції.

Також, придбаємо вольфрам в будь-якому вигляді: марки ВА (пруток, дріт, лист); пруток СВИ д. 4,5 мм; вольфрам, що був у вжитку (відходи «косички», дріт, бій прутка і виробів з вольфраму); штапик вольфрамовий марки ШВВ1; порошки та порошкові суміші на основі вольфраму.

Є у продажу: кобальт в чушці К1, лом вольфраму, нікель картка. Продаж цих матеріалів в будь-якій кількості.

Реалізуємо порошки металеві: порошок мідний ПМС-1; порошок нікелевий ПНК-Л5; порошок вольфрамовмісні ВН-5; порошок вольфрамовий ПВ-1; порошок олов'яний ПО-1; порошок хромовий ПХ-1; порошок вольфрамовмісні ВК-8.