УСПІШНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ГИДРОИЗОЛЯЦИИ

ВИРОБНИЦТВО, ПРОДАЖ, ВИКОНАННЯ РОБІТ

«Центр гідроізоляції і Покрівлі» спеціалізується на виконанні робіт і реалізації матеріалів щодо захисту будівель і споруд промислового і цивільного будівництва, гідротехнічних споруд, тунелів від вологи, грибка і цвілі.

Основу фірми становить колектив кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом. За період існування компанія розробила свою власну технологію проведення гідроізоляції, що допомагає вирішувати проблеми гідроізоляції будь-якої складності, як при новому будівництві, так і на вже побудованих об'єктах.

Виконані нами роботи відрізняються високою якістю виконання, надійністю, довговічністю і мають тривалий термін гарантії.

спеціалізація:

  1. Ін'єкційна гідроізоляція будь-якої складності і на будь-якому етапі будівництва, а так само в існуючих будівлях (тунелі, підвали, фундаменти, підземні паркінги, холодні і деформаційні шви, покрівлі, тераси і т.д.).
  2. Наливні покрівлі, ПВХ і ТПО мембрани.
  3. Очищення фасадів від солей та розчинних плям. Гідрофобізація.
  4. Герметизація між панельних швів.
  5. Гідроізоляція проникаючої дії.
  6. Спеціальні рішення гідроізоляції.
  7. Промислові наливні підлоги.

Принципи роботи:

  1. Використання передових і перевірених технологій, обладнання та матеріалів від виробників, що мають бездоганну репутацію - гарантія довговічності кожного побудованого об'єкта.
  2. Висококваліфікований, досвідчений, навчений і мотивований персонал - основа і фундамент, що забезпечують стабільну роботу фірми.
  3. Сервісний супровід, шеф - монтаж на об'єктах, повна консультація по ін'єкціюванню.