Одним з найважливіших моментів у процесі підготовки до ремонту будинку є вибір якісних фарб. Величезна кількість різних виробників і найширший асортимент даної продукції роблять рішення цієї задачі ще більш складним. Перше, що необхідно визначити, перш ніж відправитися в будівельний магазин і купити фарбу - призначення барвників, тобто для яких саме матеріалів і поверхонь вони повинні бути призначені. Вирішення цього питання значно спростить завдання вибору, оскільки він є найскладнішим. Розібратися в достатку сучасних матеріалів цього напрямку без допомоги фахівця буде дуже нелегко, проте, детально ознайомившись з інформацією, дефіциту в якій, на щастя, сьогодні немає, ви зможете вибирати необхідні вам лаки і фарби для дерева, стін, стель. А при необхідності, навіть фарбу для скла. Але є ще один спосіб придбати якісні товари, не витрачаючи час на вивчення всього сучасного ринку даних матеріалів. Для цього досить зайти в наш Інтернет - магазин і скористатися допомогою досвідчених консультантів.

Сучасні фарби в Харкові

Про те, наскільки широкий і різноманітний сучасний ринок лакофарбових матеріалів, знають далеко не всі. А значить, далеко не всі знають про можливості, які вони дають. Наприклад, використовуючи сучасні декоративні добавки, дизайнери створюють чудові оригінальні інтер'єри. А застосування фарб для ПВХ, що з'явилися не так давно, дозволяє повністю перетворити зовнішній вигляд будинку. Адже з їх допомогою можна змінити колір сайдингу, стінових панелей, віконних профілів і безліч інших поверхонь. Також безліч нових можливостей в плані декорування самих різних предметів і поверхонь дає використання гліттерів - спеціальних блискіток різних кольорів.

Ще один вид даних матеріалів, що дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї, причому не тільки в оформленні інтер'єрів, - це люмінофори - люмінесцентні пігменти, здатні накопичувати світло, а потім віддавати його в темряві. Область їх застосування неймовірно широка: від друку на тканинах, аерографії до декоративного оформлення приміщень. Люмінесцентні пігменти можуть спільно використовуватися і з іншими матеріалами, такими як світло відбиваючі пігменти, перламутри, можуть додаватися в фарби для шкіри, дерева та інші.

Декоративні добавки, лаки і фарби

Важливі переваги, якими володіють сучасні фарби, декоративні добавки, лаки та інші продукти даного призначення - це їх екологічність, довговічність, естетичність, легкість використання. Завдяки інтенсивному розвитку технологій, що дозволяють виробляти високоякісні продукти в величезному асортименті і самого різного призначення, з'явилася можливість реалізовувати рішення, які раніше були недоступні. Наприклад, переваги використання таких декоративних добавок, як флуоресцентні пігменти, блискітки, перламутрові пігменти та інші, вже встигли оцінити підприємства, що працюють в самих різних сферах. До їх числа відносяться виробники меблів, паперової та пластикової продукції, одягу, косметики, іграшок, авто майстерні з послугами  фарбування автомобілів, друкарні, а також просто творчі люди.

Використання декоративних добавок при виробництві різної продукції, дозволяє підприємствам значно розширювати асортимент їх товарів і робити їх ексклюзивними, тим самим завжди бути на крок попереду своїх конкурентів.

       Основний напрямок діяльності: Продаж високоякісних промислових лакофарбових матеріалів, а також надання послуг у сфері фарбування скла, пластику, дерева та шкіри.

Наша місія: "Давати людям можливість отримати ексклюзивний продукт вищої якості в короткий проміжок часу."