Компанія здійснює  поставки запасних частин та агрегатів до техніки від ведучих світових виробників. ТОВ «НТП "СТАНКОТЕХИМПОРТ"» гарантує якість товару,що доставляється, бо компанія працює з виробниками, які зарекомендували себе у всьому світі.

Сторінки історії компанії починаються  з 1996 року, а саме тоді підприємство запропонувало промисловцям України свої перші послуги – поставка технічного обладнання, запчастини до техніки.

В подальшому, список послуг все більше та більше розширювався, і зараз компанія ТОВ «НТП "СТАНКОТЕХИМПОРТ"» може виконати любе замовлення, в любій галузі.

Компанія здійснює поставки передової закордонної техніки для різних робіт – спектр послуг настільки великий, що Ви обов’язково знайдете у нас все, що необхідно. Одним з основних напрямків компанії є поставки запасних частин, вузлів і агрегатів до техніки від ведучих світових виробників.

Колектив підприємства – це висококваліфіковані спеціалісти, які посприяють в рішенні питання, що виникло, проконсультують, оформлять заявку, доставлять в самі короткі терміни.

З нами працюють багато регіонів України, країни СНД.   Приєднуйтесь!