Компанія спеціалізується на постачаннях електротехнічного устаткування для потреб електроенергетики, автоматизації виробництва і управління, енергозберігаючих технологій, підвищення продуктивності обладнання і т.д.

Мета компанії - максимально ефективне вирішення завдань клієнта шляхом надання оптимальних варіантів вибору обладнання та комплектуючих.

Надаємо своїм партнерам безкоштовну інформаційно-технічну підтримку у виборі необхідного обладнання під Ваші конкретні технічні завдання з максимальною економічною ефективністю.

В ході роботи наша фірма забезпечує реальні терміни поставок, оперативний склад, гарантії якості продукції та чітке дотримання договірних зобов'язань, продуману систему ціноутворення і т.д.

Постійними клієнтами нашої фірми є багато відомих промислові підприємства, виробники електрощитового обладнання, конструкторські бюро, розробники і виробники АСУ ТП, КВП, компанії займаються енергозбереженням і обліком, будівельні, монтажні та торговельні організації.

Компанія також здійснює поставку низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) широкого спектра застосування, призначених для використання на об'єктах приватного і промислового призначення.


Все ПКУ відповідають вимогам ГОСТ і ПУЕ. На всю продукцію надається гарантія.

Запрошуємо Вас до взаємовигідного та довгострокового співробітництва і бажаємо Вам успіху!