Компанія «Пак-Трейд» - найкрупніший Український виробник та постачальник пакувальних матеріалів. Ми працюємо на вітчизняному ринку пакування з 2004 року.  За 7 років  успішної праці наше підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер та виробник високоякісної продукції, який постачає широкий асортимент матеріалів для пакування продуктових та не продуктових товарів.  В асортименті, продукції яку ми реалізуємо – більш як 400 назв пакувальних матеріалів, починаючи від  ПВХ стрейчів плівки, поліпропіленових плівок, поліолефінової плівки і закінчуючи волого вбираючими вкладишами, поліетиленовими пакетами.

Компанія починала свою діяльність з імпорту ПВХ стретч і термоусадочних плівок. В даний момент, наша компанія є імпортером ПВХ плівок з Італії, Франції, Германії і Польщі, що дозволяє постачати на вітчизняний ринок пакування ПВХ плівки по оптимальному співвідношенні ціна-якість. Об'єм поставок за перше півріччя 2009 року збільшився на 400 тонн, зрівняно з аналогічним періодом 2008 року.

Клієнтами нашої компанії є як крупні підприємства та торгові мережі, так і середні та малі виробництва. Ми поставляємо пакувальні матеріали підприємства агропромислового комплексу, виробникам продуктів харчування ( хлібозаводам, кондитерським фабрикам, м’ясокомбінатам та т.п.), регіональним торговим мережам, промисловим підприємствам.

У нас широка дилерська мережа на всій території України.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам розумні ціни, вигідні умови співпраці та індивідуальний підхід, крім того, можлива доставка продукції автотранспортом на склад.

Ви можете бути впевнені в якості пакувальних матеріалів, які ми пропонуємо – всі вони проходять багатоступеневий контроль якості,  який дозволяє виявити  весь брак. Крім того,всі наші  вироби відповідають вимогам ДСТУ і мають необхідні сертифікати. Висока якість нашої продукції відмічена дипломами.