«Пак-Трейд» забезпечує ринок технікою європейського рівня.

Компанія «Пак-Трейд» майже двадцять років є одним з найбільших імпортерів на вітчизняному ринку. Фірма реалізує на Україні: пакувальні матеріали, обладнання, складську техніку, агро та спецтехніку. «Пак-Трейд» плідно працює для розвитку споживчого ринку, використовуючи активну співпрацю з партнерами та завезення якісної продукції європейського рівня. «Пак-Трейд» - винятковий дилер INTERPART та GRUPLAST. Офіційно та тісно співпрацюємо з FOLPAK, MILLERS OILS, ONGROPACK, ROBOPAC, DEBATIN.

Склад фірми нараховує близько сорока тисяч позицій товарів, що в максимально короткий термін можуть бути доставленими з Житомира до замовників у всі точки країни. Компанія налагодила партнерські відносини з багатьма закордонними підприємствами з Франції, Польщі, Німеччини, Бельгії, Великобританії, Угорщини, Італії, Китаю, Чехії, Греції, Малайзії, тощо. Основним продуктом можна назвати великий перелік інноваційної техніки для якої підприємство обладнало згідно з сучасними світовими стандартами 10 тисяч м складських приміщень, у промислових же працює 250 кваліфікованих співробітників. Головним завданням співробітників є якісне обслуговування замовників, швидкий підбір обладнання та продукції згідно з потребами клієнта, оформлення та доставлення товарів. Весь інформаційний контент про послуги та пропозиції викладений на сайті фірми https://pack-trade.com/.

Тісні клієнтські відносини компанія «Пак-Трейд» підтримує з великими підприємствами у різних галузях: промисловій, харчовій, в аграрній та будівництві, видобувній, тощо. І не дивлячись на це, ми дбаємо про співпрацю з роздрібними замовниками. Активний імпорт будівельної, навантажувальної та сільськогосподарської техніки виконуємо ще з 2009 року, але попри все не нехтуємо реалізовувати вже користовану якісну техніку добре відомих у світі марок: JСВ, JOHN DEERE, ВОМАG, ТАКЕUСНI, KUBOTA, TOYOTA, LINDE, TEREX, LIBHERR, VOLVO, CHALLENGER. Завдяки великому вибору запчастин та технічних олив на складі компанії ми пропонуємо супутні послуги, як технічне обслуговування придбаної техніки на вигідних умовах або її оренду. Компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного замовника, а менеджери завжди раді запропонувати довготривалу співпрацю на комфортних умовах і застосувати лояльні ціни.

Кожному клієнту в процесі оформлення доставлення обраної продукції з Житомира спеціалісти запропонують зручний спосіб оплати та перевезення. Ми зацікавлені в тривалому партнерстві, тому максимально зручно і оперативно опрацьовуємо запит. Вся продукція «Пак-Трейд» уважно перевіряється, вона сертифікована за міжнародними правилами та відповідає заявленій якості. Гнучка цінова політика та перевірений товар сприяють збереженню стабільного положення компанії на українському ринку. Наша фірма пропонує пакувальне обладнання: устаткування Robopac, палетайзери, орбітальне пакування, заклепники та формувальники коробів, автоматичні пакувальні системи, пневматичні та акумуляторні машинки для PP / PET і сталевих стрічок, автоматичні та напівавтоматичні степінг машини, устаткування Transpack, тощо. Також для сфери пакування та перевезення вантажів, приватного користування цікавими будуть пакувальна стрічка поліпропіленова, металева, поліестерова з аксесуарами: скоби, куточки, диспансер та інші інструменти для роботи зі стрічками. До переліку товарів пакувальної галузі можна додати різноманітні пакувальні сітки для палет і пляшок, двосторонні клейкі стрічки на різних основах, стрейтч-плівки для ручного та машинного використання різної щільності та сфери застосування. Пропонуємо пакувальне обладнання та складники для сільськогосподарської галузі: сітки сінов’язальні, шпагати та агрострейтч, розмаїття виробів з картону, віск та парафін та ін. Сільськогосподарські угіддя постійно потребують живлення, для цього підійде техніка для перероблення та внесення гною, обладнання для транспортування та складники, шланги. Компостування набуває все більшого використання, наші менеджери допоможуть обрати обладнання як маленькій фермі, так і великому підприємству: ворушителі компосту причіпні та самохідні, устаткування для гною та бочки, міксери та сепаратори. У нас знайдеться необхідне обладнання починаючи від складської техніки як візки та електророкли до штабелерів напівелектричних або електричних.

Розділи каталогу продукції зі спецтехнікою та агротехнікою дуже різноманітні, складніше знайти те чого «Пак-Трейд» не може запропонувати. У каталозі є: навантажувачі фронтальні, екскаватори, телескопічні; підіймачі та промислові крани; бетономішалки і генератори, сільгосптехніка та посівна техніка; кормороздавачі і дорожня техніка; автомобільні світлофори та дорожні фрези; і багато іншого у вільному доступі з максимально швидким доставленням зручним логістичною компанією.

Фахівці компанії виконують ремонт та реставраційні роботи техніки та її складників – корпусних вузлів та втулок, трансмісій та пов’язаних частин, гідроциліндрів різних діаметрів, тощо. Ефективним є виконання попередньої комп’ютерної діагностики для визначення вад в електросистемах техніки, оновлення програмного забезпечення машин та обладнання.

Ми виконуємо доставлення замовлених товарів транспортом компанії у всі регіони країни. Не залежно від відстані клієнта, приймаємо замовлення та використовуємо індивідуальний підбір визначеної продукції. «Пак-Трейд» зробить максимум для комфортної співпраці та розвитку замовників.