Вже більше 7 років фахівці компанії Леодім займаються створенням атмосфери краси ваших будинків. Ми спеціалізуємося на реалізації широкого спектру якісних, перевірених багаторічною практикою матеріалів для промислового і капітального будівництва, а також на послуги з професійного монтажу покрівлі. Тільки у нас ви знайдете пропозиції, які задовольнять будь-які бажання, навіть самого виборчого покупця.

Маючи великий досвід роботи з покрівельними матеріалами ми професійно займаємося покрівельними роботами усіх видів і будь-якої складності. За ці роки нами успішно реалізоване величезна кількість проектів, від простих до самих трудомістким, що дозволило зарекомендувати себе на ринку надійним партнером. До ваших послуг не лише будівництво покрівлі, але і всі види ремонтних робіт, в тому числі реконструкція, ремонт, монтаж покрівлі та іншої. Використання тільки якісних матеріалів, досвідчені фахівці і строгий контроль якості - ось те, що дозволяє нам гарантувати відмінний результат навіть при виконанні складних замовлень. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка цінова політика і унікальні в своєму роді новітні технології розробки схеми монтажу, високу якість їх виконання дозволяють нам вигідно відрізнятися від інших будівельний фірм.

З першого Вашого бажання, в будь-сприятливе для вас час, наші фахівці в оперативному порядку зроблять вимір об'єкту, а також точні розрахунки необхідної кількості всіх комплектуючих, порекомендують необхідні матеріали. Телефонуйте і приїжджайте! У нас ви зможете відвідати виставковий зал і підібрати продукцію, яка відповідає вашим потребам. Ну а ми будемо раді допомогти вам!

ПП Леодім пропонує великий асортимент товарів для даху та мансардних приміщень. Дахові вікна Львів, утеплення для даху стейк, мінвата, металочерепиця.