Наш завод виробляє вікна і двері будь-якої складності, в тому числі за індивідуальними замовленнями, вже майже 20 років. За ці роки ми зарекомендували себе як надійного і виконавчого підприємства на ринку дерев'яних вікон і дверей з євробруса в Україні. Ми працюємо з різними породами дерева, наприклад, з дубом і сосною. Наша діяльність в сфері виробництва євровікон, євродверей, арок і вікон з євробруса завжди асоціюється з поняттями якості і сучасного дизайну.

Наші основні переваги - це:

відповідність продукції євростандартам; робота за Держстандартом України; багатоетапний контроль виробленої продукції;

необмежені можливості з виробництва;

серйозний досвід і гідні результати в сфері виробництва дерев'яних дверей та євровікон;

широкий асортимент позицій (більше 200);

широка географія наших замовників: Україна, Росія та Ізраїль.

Говорячи про якість нашої продукції, варто відзначити, що контролюються не тільки готові товари, а й вихідний матеріал. Фахівці нашого заводу регулярно проводять сортінг - ретельний відбір деревного матеріалу і вибракування сировини неналежної якості. Виключити шлюб через людський фактор допомагає команда заслужених професіоналів і високотехнічне деревообробне обладнання.

Крім нашого основного асортименту ми раді запропонувати своїм клієнтам якісні елементи фурнітури: поворотні, поворотно-відкидні і протизламні деталі для дерев'яних євродверей і вікон.

Для своєї роботи ми вибираємо тільки надійних європейських партнерів і постачальників, наприклад, компанії Aluron і Rammers. Звичайно, всі матеріали, використовувані нами, оригінальні і перевірені технологами.

Ми використовуємо лакофарбові матеріали на водній основі, що гарантує їх якість і високий рівень екологічності.

Наші фахівці завжди поруч і готові надати інформаційну та технічну підтримку своїм клієнтам. Ціни на дерев'яні вікна, склопакети, підвіконня і іншу продукцію не відрізняються в різних містах України, що також є великою перевагою для замовників. Купити нашу продукцію можна як в роздріб, так і дрібним оптом. Ми надаємо гарантії на нашу продукцію, також здійснюємо післягарантійне обслуговування.

Замовити вікна з євробруса, дерев'яні двері та супутні товари у нас - це розумне і правильне рішення!