Компанія «КСМ ПРОТЕК» є одним з провідних постачальників мастильних матеріалів на території України і СНД.

Наша компанія забезпечує своїм клієнтам широкий асортимент технічних масел і пластичних мастил (всього понад 100 найменувань). Вся продукція має сертифікати відповідності та відповідає міжнародним стандартам.

Реалізовані компанією мастильні матеріали, застосовуються в різних галузях промисловості (металургія, машинобудування, хімічна, енергетика), на підприємствах транспорту (автомобільного, морського, залізничного, річкового), в агропромисловому комплексі, на роздрібному ринку мастильних матеріалів для легкових автомобілів.

Асортимент масел включає індустріальні, енергетичні, гідравлічні, моторні та інші. Моторні масла включають мінеральні, напівсинтетичні і синтетичні: 15W40, 10W40, 10W30, 20W50, 5W40, 5W30 рівнів API SN, SM, SL, SJ, SG, SF і API CI-4, CH-4, CF-4, CF, CG , CD та інші.

Також випускається широкий асортимент пластичних мастил, який включає прості і комплексні літієві і кальцієві мастила з різними класами по NLGI, наприклад, Multilit EP 2 і Multilit Mo з дисульфідом молібдену.