Наше підприємство спеціалізується на комплексі питань, пов'язаних з розробкою, виготовленням, постачанням і введенням в експлуатацію обладнання для аспірації викидів підприємств і компресорного устаткування для виробництва стисненого повітря. У нас є великі знання і досвід реалізації інвестицій в області промислового очищення повітря як на території України, так і в Європі, а також багаторічний досвід підбору, поставок, сервісу і ремонту гвинтових компресорних установок як іноземного, так і вітчизняного виробництва.

Ми є спільним україно-польським підприємством і пропонуємо інжиніринг, комплектацію, поставку, монтаж і введення в експлуатацію обладнання безпосередньо від виробника, що дозволяє нам запропонувати нашим Замовникам максимально вигідні цінові пропозиції на комплекти обладнання і інжинірингові послуги при високому рівні якості продукції, а також гарантованої сервісною підтримкою обладнання, що постачається.

Наша компанія на сьогоднішній день справила і поставила різним Замовникам з країн Євросоюзу понад 100 пилоочисних установок з використанням тканинних рукавів для підприємств різних галузей промисловості (енергетика, цементна промисловість, коксохімія, металургія, хімічна промисловість, зберігання і транспорт зернових, скловиробництво і т.д. ), включаючи болем 50 поставок на підприємства України.

Один з основних замовників в Україні ТОВ «Констрак» є Хайдельберг Цемент Україна (Новоамвросіївському, Криворізький і Дніпродзержинський цементні заводи) - з 2006 року поставлено і запущено в експлуатацію більше 20-ти аспіраційно-витяжних установок.

Також нашими клієнтами є такі підприємства, як ВАТ «Подільський цемент», ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод», ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод», ПрАТ «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат», Корпорація «Алеф», ТОВ «Кларіант Україна», та ін .

Наші партнери: ASCO Numatics, Remark-Kayser, Owent, Nederman, Mikroster, AirPol, Atlas Copco.

Нашими фахівцями був виконаний ряд інжинірингових робіт по розробці аспіраційних систем при реконструкції промислових об'єктів підприємств груп Метінвест (Україна), HeidelbergCement (Німеччина), Soufflet Group (Франція) та ін.

Ми є офіційними партнерами компанії Atlas Copco (Швеція), а також ексклюзивними представниками заводу AirPol (Польща) на території України.

Все обладнання, що поставляється забезпечується своєчасним і кваліфікованим сервісом. У Донецьку, Дніпропетровську і Києві сформовані сервісні центри і склади необхідних запасних частин і витратних матеріалів. Всі роботи по плановому, гарантійного та післягарантійного обслуговування обладнання, що постачається (включаючи капітальні ремонти) виконуються фахівцями підприємства без залучення зарубіжних фахівців.