Наша компания предлагает вашему вниманию свои услуги по производству и монтажу изделий из натурального камня.

Наша компанія пропонує вашій увазі свої послуги по виробництву та монтажу виробів із натурального каменю.

Одним з основних каменів, з яких ми виготовляємо наші вироби є – піщаник. Ми імпортуємо піщаник  вищої якості з інших держав. Також ми виготовляємо вироби з місцевого піщаника – Ямпільського, Теребовлянського та Луганського родовища.

В асортимент входять різні гранітні і базальтові вироби, вироби з мармуру і онікса. Також продукція, яку ми пропонуємо, повниться виробами з травертину і  вапна. В доповнення, пропонуємо велику кількість каменю для ландшафтного дизайну.

Майстри професіонали на новітньому обладнанні європейського рівня, виготовлять для Вас вироби різної складності і конфігурації. В штаті нашої компанії є бригада, яка складається з досвідчених, знаючих свою справу,  високопрофесійних майстрів, що мають багаторічний стаж роботи з виробами з природнього каменю.

Наша компанія виробляє і займається продажем наступних основних груп виробів з природнього каменю:

Фасади з каменя.

Отделка стен декоративным камнем зачастую проходит с использованием местных пород камня. А именно ямпольского песчаника, теребовлянского песчаника и луганского песчаника.

Отделка стен декоративным камнем включает в себя также - обрамление окон и дверей, установка карнизов, консолей, кронштейнов, молдингов.

Оздоблення стін декоративним каменем, як правило, проходить з використанням місцевих порід каменя. А саме: ямпільського, теберовлянського, луганського піщаника.

Оздоблення стін декоративним каменем включає в себе також – обрамлення вікон і дверей,установка карнизів, консолей, кронштейнів , молдигів.

Внутрішня обробка  каменем

Натуральний камінь легко вписується в любий дизайнерський стиль, від готики до хай-теку та чудово  поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами. Оздоблення арки і стін декоративним каменем, також в вигляді різних фрагментів (наприклад, стіна-дерево) в дизайні інтер’єру будинку додають вид стабільності і престижу.

Підвіконники з каменя

В любому інтер’єрі приміщення, прекрасно будуть виглядати мармурові чи гранітні підвіконники. А зовні будинку, будуть гарно  виглядати, підвіконники з піщаника.

Стільниці  з каменя

Стільниця кухонна з каменя виготовляється, переважно, з граніту. А для вітальні, зали і передпокою, в основному, використовується  мармурова стільниця.

Балясини з каменя

Для створення різних форм, як для балясин так і для перил, використовуються піщаник або граніт.

Кам’яні сходи

Щоб не вибрали наші замовники, мармурові сходи, східці із граніту або східці з піщанику, вхід в будинок завжди буде виглядати багато, вишукано і оригінально.

Бруківка з каменя

У  нашому асортименті є тільки довговічна бруківка. А саме -  базальтова бруківка, бруківка гранітна і бруківка з піщаника.

Каміни з каменя

В залежності від побажань замовника, ми можемо запропонувати – каміни з мармуру, каміни з піщаника, комбіновані. Також можемо окремо запропонувати елементи каміну.

Ось, далеко не повний перелік виробів, що виготовляє наша компанія.

Як у любій серйозній компанії, яка виготовляє декоративний камінь, ви знайдете у нас широкий асортимент продукції, яка допоможе зробити із каменя не просто вироби, а справжні шедеври, які будуть достойні знаходитися в вашому оточенні.

Наша робота з каменем не просто професіональна - ми вкладаємо в цей  процес всю душу, майстерність і любов.