ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП» надає послуги в сфері забезпечення комплексної безпеки бізнесу і за цей час зарекомендувала себе як надійний і кваліфіковане підприємство.

Право на здійснення діяльності з надання охоронних послуг ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП» підтверджено ліцензією МВС України АД № 032466 від 21.08.2012 року на право надання послуг з охорони підприємств державної та інших форм власності.

У своїй діяльності підприємство керується:

     Конституцією України
    Законом України «Про компанії»
     Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»
     Постановою Кабінету Міністрів України № 615 від 10.08.93р.

Метою діяльності підприємства є надання Замовнику професійних послуг по забезпеченню надійного функціонування його бізнесу з максимальним дотриманням інтересів Замовника та суворим дотриманням вимог чинного законодавства України.

Особовий склад працівників компанії підібраний з кваліфікованих фахівців даного напрямку з великим досвідом роботи, що є запорукою надання послуг на високому професійному рівні, в суворій відповідності з умовами договору.

Для виконання договірних умов на об'єктах, що охороняються, на посади охоронців призначаються особи, які проходять повне медичне обстеження і спец. перевірку, які відповідають кваліфікаційним вимогам, встановленим ліцензійними умовами до персоналу охорони.

На нашому підприємстві розроблена і реалізована система цілодобового контролю роботи наших співробітників на об'єктах, що охороняються, яка дозволяє гарантувати постійну високу якість послуг, що надаються.

Особовий склад, який безпосередньо перебуває на постах, озброєний спеціальними засобами активного самозахисту (Терен-4), газо-пневматичний пістолет А-101), засобами зв'язку (радіостанції), ліхтарями. Охоронці одягнені в форму встановленого зразка (зимовий і літній варіант). Комплектація, оновлення і обслуговування постів формою, зброєю та спецзасобами здійснюється за рахунок ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП».

Транспортні витрати на доставку охоронців - за рахунок ТОВ ГАРАНТ-ГРУП ».

Керівництво підприємства має великий досвід роботи в правоохоронних органах, а також досвід роботи в охоронному підприємстві від моменту створення до успішного розвитку.

Співпраця з різними силовими структурами, правоохоронними органами, компаніями щодо забезпечення технічної безпеки дозволяє нам вирішувати весь спектр завдань поставлених Замовником.

З метою запобігання зловживань з боку охоронців, ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП» залучає для охорони об'єктів Замовників тих осіб, які проживають в інших регіонах України.

Для організації охорони об'єктів Замовника надається перевага вахтовому методу.

Особовий склад охорони об'єкта підпорядковується начальнику охорони (начальнику зміни), який постійно знаходиться на об'єкті. Внутрішній контроль за належним виконанням охоронцями своїх обов'язків здійснює служба безпеки підприємства ТОВ ГАРАНТ-ГРУП ».

ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП» надає такі послуги, як:

1. Охорона будівель, приміщень, споруд, іншого рухомого та нерухомого майна.

2. Контроль відвідувачів і дотримання громадського порядку.

3. Цілодобовий контроль території об'єкта.

4. Суворе виконання працівниками та службовцями робочого розпорядку дня.

5. Надання замовникові інформації про всі порушення трудової дисципліни, громадського порядку і фактів запобігання крадіжок.

6. Контроль і реєстрація вивезення-ввезення, винесення-вносяться ТМЦ.

7. Контроль за відвантаженням готової продукції.

8. Контроль за ввезенням сировини.

9. Контроль внутрішнього переміщення ТМЦ.

10. Проведення спецзаходів.

11. Запровадження системи економічної безпеки


За час існування підприємства ТОВ «ГАРАНТ-ГРУП» було підписано понад 150 договорів про надання послуг охорони.

Для внесення пропозицій щодо надання послуг з охорони Вашого об'єкту, фахівцями компанії здійснюється детальний огляд об'єкту, в ході якого:

- Вивчається територія об'єкта, розміщення будівель, складських приміщень та допоміжних приміщень з ТМЦ, прилегла територія і стан огорожі;

- Надається пропозицію по кількості, виду і завдань постів;

- Стверджується дислокація постів, розробляється схема охорони об'єкта, визначаються маршрути безпечного руху охоронців кожного поста і їх функціональні обов'язки.

При узгодженні договору фахівцями підприємства проводиться обстеження підприємства, про що складається акт обстеження. Майнова відповідальність суб'єкта охоронної діяльності визначається при укладанні договору відповідно до вимог Цивільного Кодексу.

Кількість постів необмежену (безпосередньо детально ознайомившись з дислокацією і специфікою об'єкта).

Ми сподіваємося на довготривалу співпрацю з надання охоронних послуг Вашому підприємству на взаємовигідних умовах.