ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» входить в десятку провідних підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості України по приросту товарної продукції, обсягами прибутку і зростання валового доходу.

Продукція підприємства застосовується в металургії, сільському господарстві, гірничо-видобувної, хімічної та переробної промисловості, в енергетиці та водо підготовки.

Сьогодні на підприємстві випускають аміак і карбамід, соду каустичну і рідкий хлор, соляну кислоту і гідро хлорид натрію, КМЦ різних модифікацій і товари народного споживання.

Авторитет компанії, як чесного і надійного партнера, можуть підтвердити не тільки в Україні, але і в країнах Європи, Америки, Африки, Азіатсько - Тихоокеанському регіоні, країнах СНД і Балтії.

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» пропонує Вам джерело якісної та достовірної інформації про виробленої на нашому підприємстві продукції.

В електронному каталозі розміщені найменування хімічних товарів, їх характеристики, властивості і області застосування, які допоможуть Вам оцінити їх призначення і якість.

Сьогодні публічне акціонерне товариство «ДНІПРОАЗОТ» випускає продукцію, яка користується постійним попитом у сільському господарстві, хімічній, енергетичній галузях, в чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, при водо підготовки і в багатьох інших галузях народного господарства.

Стабільне фінансове становище, різноманіття форм роботи і постійне зростання товарообігу дозволяють підприємству впевнено дивитися в завтрашній день і розраховувати на Вашу довіру.

Ми щиро сподіваємося, що якість і конкурентоспроможність нашої продукції, підтверджені сертифікатами й оцінками вітчизняних і зарубіжних партнерів, залишаться вирішальними факторами нашого ділового співробітництва.