"Березанський завод ЗБВ" займається виготовленням і постачанням залізобетонних виробів для потреб фірм забудовників і приватних осіб. Ми пропонуємо: плити залізобетонні (плити дорожні і пустотні плити перекриття), тротуарну плитку, ФБС (фундаментні блоки), кільця для колодязів, плити паркану ( бетонний паркан, "Плита") та інші ЗБВ.

Маємо можливість організувати доставку продукції по Києву, Київській області та Україні автомобільним і залізничним транспортом.

Завод виконує індивідуальні замовлення на виготовлення ЗБВ. Будемо раді відповісти на всі питання. Телефонуйте.

ПрАТ «Березанський завод ЗБВ» є одним з найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку промислового та житлового будівництва в Київській області.

Вся продукція виготовляється згідно діючих стандартів якості, а основні види продукції сертифіковані.

"Березанський завод залізобетонних виробів", як самостійна ділянка, був створений 1 липня 1957 з потужністю 4,5 тис. М2 і чисельністю персоналу - 65 осіб. Основним видом його діяльності було виготовлення залізобетонних виробів для меліоративного будівництва.

Після створення орендного підприємства «Березанський завод ЗБВ» 4 березня 1992 року, а в серпні 1994 року перетворено його у відкрите АТ «Березанський завод ЗБВ», спектр з випуску продукції значно розширився. Зараз завод виробляє всю необхідну продукцію для будівництва промислових, житлових об'єктів та об'єктів меліоративного будівництва.

ПрАТ «Березанський завод ЗБВ» виробляє якісну продукцію, яка відповідає діючим технічним умовам. Підтвердженням тому широкий спектр клієнтів: від приватних замовників до організації з різними формами власності.

Робочі колективу АТ «Березанський завод ЗБВ» цінують високу довіру і роблять все, щоб утримати імідж заводу на високому рівні.

З 1996 року «Березанський завод ЗБВ» забезпечує будівництво об'єктів Державного міжнародного аеропорту «Бориспіль» оглядовими і тальвежнимі колодязями для проведення кабельної каналізації світлосигнальної системи посадки, плит для огорожі аеропорту, лотків і плит для спорудження водозливної дренажної системи.

У 1998 році освоєно виготовлення залізобетонних контейнерів для забезпечення поховання отрутохімікатів, які з успіхом використовувалися підприємствами «Облсельхозхімія» і підприємствами системи охорони природи Згурівського району Київської області. В даний час, АО «Березанський завод ЗБВ», з чисельністю 140 осіб і потужністю 24 тис. М2, виробляє продукції, а також, яка застосовується в житловому, промисловому і меліоративному будівництві. На заводі функціонують три основні цехи: бетонозмішувальний, арматурний та формувальний.

Наші послуги:

  1. Підприємство має широкий асортимент готової продукції, понад сто найменувань.
  2. Виготовляємо залізобетонні вироби за індивідуальним замовленням.
  3. Надаємо послуги з доставки та перевезення залізобетонних виробів.
  4. Маємо можливість надавати послуги по відвантаженню залізобетонних виробів залізничним транспортом.
  5. Завод укомплектований висококласними фахівцями і готовий виконати будь-яке замовлення забудовників.