Публічне акціонерне товариство «АрселорМиттал Кривой Рог» займає лікуючі позиції серед самих великих підприємств горно - металургійного комплексу України та є частиною міжнародної корпорації АрселорМиттал  – виробника сталі №1 світі, також одного з самих великих іноземних інвесторів в країні. ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог» - підприємство з повним металургійним циклом, яке включає коксохімічне виробництво,горно рудне виробництво( відкриті розробки та підземне добування руди),металургійне виробництво в складі якого діють аглодоменний, сталеплавильний та прокатний департаменти.

ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог» є одним з  самих великих виробників стального прокату в Україні, яке спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, а саме, арматури та катанки зі  звичайних низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь сортовий та фасонний прокат. Діяльність ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог» охоплює виробничий ланцюжок від залізної руди до виготовлення готової металопродукції. В 2012 р. підприємство випустило 4,9 млн. т. чавуну, 5,7 млн. т. сталі та 4,9млн.т. прокату.

Переваги ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог»

♦ Власне добування залізної руди, знижує залежність від коливань цін на сировину

♦ Географічна близькість  джерела енергоресурсів – вугілля, газу

♦  Низькі затрати металургійного виробництва

♦ Присутність на риках з високим потенціалом росту ( внутрішній ринок, Західна та Північна Африка Ближній Схід, СНД та Балкани)

♦  Географічна близькість до Європи і СНД – залізничне сполучення

♦ Близькість до портів Чорного моря – відкритий доступ до світових ринків ПАТ «АрселорМиттал Кривой Рог»   є одним з найбільших платників податків в країні.

В 2012 р. підприємство заплатило в бюджет та державні цільові фонди податків і зборів на загальну суму 3 323 млн. грн. З цієї суми майже 621 млн. грн. були перераховані в місцевий бюджет, 879 млн. грн.  – в державні цільові фонди, також  заплачено в бюджет 1 202 млн. грн. податків на додану вартість при імпорті сировини і матеріалів.

Основні факти про компанію АрселорМиттал

♦ АрселорМиттал є світовим лідером металургії і гірничодобувної промисловості.

♦ В 2012 р. дохід компанії АрселорМиттал складав 84,2 млрд. долл. США, було виготовлено 88,2 млн. т сталі, що складає приблизно 6% сталі в світі.

♦ В 2012 р. компанія АрселорМиттал випустила 55,9 млн. т залізної руди і 8,2 млн. т коксівне вугілля.

♦ В компанії АрселорМиттал працює 245 тис. співробітників.

♦ Для створення якісної продукції і забезпечення нових технологій в компанії АрселорМиттал працює більше 1400 дослідників і 11 лабораторій по всьому світу.

Компания АрселорМиттал є лідером по виробництву сталі. АрселорМиттал займає ведучі позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі, як автобудування,будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки. Також компанія володіє великими запасами сировини і ефективними системами збуту. Компанія АрселорМиттал, штат якої нараховує більше 245 тис. співробітників, має представництво в 60 країнах світу.
ведет свою металлургическую деятельность на четырех континентах, включая как развитые, так и развивающиеся рынки. Около 35% нашей стали производится в Америке, 47% – в Европе и 18% – в других регионах, среди которых Казахстан, Южная Африка и Украина. АрселорМиттал веде свою металургійну діяльність на чотирьох континентах, включаючи як розвинені ринки, так і ринки, що розвиваються. Біля 35% нашої сталі виробляється в Америці, 47% – в Європі і 18% – в других регіонах, серед яких  Казахстан, Південна Африка і Україна. АрселорМиттал лідирує на ринках метала Північної і Південної Америки, Західної і Східної Європи, країн СНД і Африки. 

Гірничодобувна галузь є основою розвитку компанії  АрселорМиттал. В даний час, ми ведемо добування руди в таких країнах як : Алжир, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Канада, Казахстан, Ліберія, Мексика, Росія, Україна і США. В наших планах – розвиток гірничодобувних підприємств  в Австралії, Мавританії, Мозамбіку, Сенегалі і Південній Африці.Група структурно поділена на шість   операційних сегментів: Плоский вуглецевий прокат Америки, Плоский вуглецевий прокат Європи, Довгомірний вуглецевий прокат Америки і Європи, AACIS (Азія, Африка, країни СНД), Гірничодобувний сегмент, Збут. Кожне підприємство компанії відноситься до одного з цих сегментів. Допоміжні підрозділи включають в себе закупки, енергопостачання, поставки, інформаційні технології, юридичні направлення, нерухомість і збут неосновних видів продукції. Акції компанії АрселорМіттал цінуються на фондових біржах Нью-Йорка (під торговим знаком MT), Амстердама (MT), Парижа (MT), Люксембургу (MT), Барселони (MTS), Більбао (MTS), Мадрида (MTS) і Валенсії (MTS ).

Наша філософія
Сталий розвиток. Якість. Лідерство. Ці основні цінності компанії АрселорМіттал визначають загальну стратегію довгострокового розвитку. Мета всіх підприємств корпорації по всьому світу - виробляти безпечну екологічну сталь. Комфортне робоче середовище без виробничих ризиків для співробітників і підрядників - ось що відображає обіцянку нашого бренду: змінювати майбутнє.