Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» заснований в 1998 р. Підприємство почало виробництво єврорубероїду в 1999 р., виробництво бітумної черепиці в 2003 р., виробництво нетканого поліестеру  і геотекстиля в 2004 р. За ці роки на покрівлях України укладено більше 55 млн. кв. м нашого єврорубероїду і 850 тис. кв. м бітумної черепиці. Десятирічна експлуатація ТМ  «Акваізол»  в різних кліматичних умовах та при різних навантаженнях, підтвердили високу якість  матеріалу який ми виробляємо.

Прайс-лист заводу «Акваізол» нараховує 34 позиції  модифікованих полімерно-бітумних матеріалів ( єврорубероїду) для покрівельних і гідроізоляційних робіт. Всі полімерно-бітумні мембрани нашого виробництва розділені на 4 групи: бюджетні покрівельні матеріали, покрівельні, спеціальні покрівельні матеріали і гідроізоляційні матеріали.

Завод «Акваізол» випускає такі матеріали як Руберіт Эко, Руберит, Акваізол, бітумна черепиця, геотекстиль Руно та інші . Технологічні можливості обладнання по виробництву бітумної черепиці дозволяють виробляти продукцію різних кольорів та форм. Для бітумної черепиці  Акваизол випускає коньково-карнізну плитку і ендовий килим в колір покрівельного матеріалу.

За вдяки покрівлі з бітумної черепиці «Акваизол», житлові і офісні будівлі набувають сучасний європейський вигляд.

Багатоступенева система контролю якості, використання сировини ведучих виробників, досконально додержаний регламент технологічного процесу, забезпечили матеріалу «Акваизол» заслужену популярність.