Інтернет - магазин поставляє та продає запчастини в сфері сільськогосподарської техніки - «АГРОЛІДЕР». Це об'єднана команда молодих, але досвідчених, прогресивних співробітників з професійним підходом і креативними методами реалізації завдань. Завдяки постійній і наполегливій роботі співробітники розширюють обсяг знань, методів, відтак команда набуває нового, цінного досвіду. В ході постійної організації тренінгів і семінарів з найкращими лекторами - експертами в галузі наша компанія отримує безцінних фахівців в агро справі.

Високі вимоги та конкуренція сприяє підвищенню якості роботи. Виконувати яку, відповідно до вимог, можуть виключно професіонали. Провідні фахівці компанії «АГРОЛІДЕР» за роки роботи набули виняткових знань та колосальний досвід в агропромисловій галузі. Саме це головні причини нашого спільного успіху, тривалого співробітництва і вашої впевненості в нашій роботі. Наші професіонали забезпечать висококласний підхід до вирішення поставлених завдань.

Постійна участь в тематичних і профільних виставках виводить компанію на лідируючі позиції вже більше п'яти років в агро галузі. Менеджери використовують нові технології, а при відповідному бажанні клієнта намагаються розширити спектр послуг, що надаються. Консультанти постійно вдосконалюються, тому будь-яка позаштатна ситуація сприймається як можливість проявити себе з кращого боку, ефективно та швидко знайти прийнятне рішення. Стресостійкість та згуртованість команди характеризує «АГРОЛІДЕР» з кращого боку - ми завжди знаходимо необхідні рішення, чим зміцнюємо позиції співробітництва і партнерства.

Команда фахівців «АГРОЛІДЕР» піклується не тільки про ваші кошти, величезні можливості зібрати найкращий врожай, але і про перспективи. Своєчасно налагоджена техніка, готова до роботі - це майбутня перспектива. Наші професіонали готові забезпечити повноцінний необхідний ремонт техніки будь-якої складності. І в умовах високої конкуренції ми займаємо лідерські позиції саме завдяки віднаходженню можливостей для повноцінної діагностики, відновлення або ремонту навіть в екстремальних ситуаціях.

Такий підхід забезпечує стабільну відмінну репутацію у наших вдячних та задоволених клієнтів. А договір гарантійного та післягарантійного обслуговування виводять «АГРОЛІДЕР» на якісно новий рівень співпраці з клієнтами. Сучасне висококласне обладнання, якісна діагностика, велика виробничо-ремонтна база - основні методи ефективної роботи з цільовим споживачем.

Маємо в наявності широкий асортимент товарів, які можна придбати у вільному доступі в місті Мелітополь. Наша компанія із задоволенням займається проектами різної складності.

Каталог продукції «АГРОЛІДЕР» складають велику кількіст:

 - запчастин до різноманітної агротехніки та спецтехніки; акумулятори;

 - гідравліку;

 - турбокомпресори;

 - електрообладнання;

 - комплектуючі;

 - шини.

Націлені на загальний позитивний результат, ми співпрацюємо з клієнтами всієї України. Наші менеджери організують ефективну доставку замовлених запчастин в будь-який зручний вам регіон країни. Проводимо ремонт як вітчизняного, так і імпортного обладнання. На сьогоднішній день багато фірм пропонують хороші умови, але «АГРОЛІДЕР» гарантує кращі на агро ринку.