Компанія "АДМ" є спеціалізованим металургійним підприємством і має досвід роботи на внутрішньому і світовому ринках більше десяти років. За цей час вона придбала стійку репутацію стабільного і надійного партнера.

Ми спеціалізуємося на металургійній переробці алюмінієвого брухту в високоякісні алюмінієві сплави. Наявна техніка та обладнання, а також співпраця з провідними металургійними і  метало переробними заводами дозволяє нам закуповувати сировину за максимально високими цінами.

Основний принцип роботи компанії - це економія часу, зручність і фінансова вигода наших Клієнтів. Він заснований на правилах грамотної розподільчої логістики. Саме це дає нам можливість приймати будь-які обсяги брухту кольорових металів і виробляти оперативну відвантаження продукції.

ТОВ «АДМ» - є металургійним підприємством, що спеціалізується на переробці брухту кольорового металу (ліцензія АБ №270685 від 10.11.2005).

На сьогоднішній день, ми постійно закуповуємо ДОРОГО, і в необмежених кількостях будь-які ВІДХОДИ алюмінію.

Також підприємство закуповує брухт міді, латуні, нержавіючої сталі.

Ми зробимо експрес-аналіз хімічного складу зразків, відразу надамо Вам результат, зазначимо точну вагу прийнятого металу і запропонуємо гнучку цінову політику.

Працюючи з нами Ви оберете, надійного та вигідного партнера, який гарно зарекомендував себе на ринку кольорових металів,