ТОВ «Профіль Сервіс» є офіційним представником заводу KURTOGLU - провідного виробника алюмінієвих профілів в Туреччині, що входить в трійку лідерів країни за обсягом виробництва алюмінієвих профілів. Завод оснащений пресами потужністю 800 т, 1460 т, 1880 т, 2100 т, 2600 т для екструзії профілів, лінією анодного оксидування, лінією порошковий-електростатичного напилення. Продуктивність підприємства 34 000 тонн на рік.

Продукція заводу випускається під торговими марками LORENZOLINE, BRL. Підприємство оснащене найсучаснішими лініями полімерно-порошкового фарбування, анодного оксидування, сертифікованими міжнародною організацією контролю якості фарбування QUALANOD і QUALICOAT. Завод виконує фарбування профілів в широку палітру кольорів по таблиці RAL відповідно до побажань замовників. На підприємстві працює лінія декорування профілю під колір і структуру дерева, здійснюваного через процес нанесення спеціального перехідного паперу, вакуумізації термообробки.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Профіль Сервіс» є поставка та продаж алюмінієвих систем, комплектуючих і фурнітури для виробництва алюмінієвих конструкцій.

Ми пропонуємо сучасні алюмінієві системи, що дозволяють втілити різноманітні рішення в області скління будівель, створення зовнішніх і внутрішніх виробів з алюмінієвих профілів:

- поворотно-відкидних вікон і дверей;

- розсувних вікон, балконів (слайдинг);

- фасадного скління;

- офісних перегородок;

- торгово-виставкових вітрин;

- алюмінієвих перил;

Фасадна система

50F CURTAIN WALL SYSTEM

Класична стійко-ригельна фасадна система з видимою частиною 50 мм. Система 50F CAPED CURTAIN WALL SYSTEM - це поєднання простого дизайну і легкості установки з надійністю конструкції.

Структурна фасадна система

50F STRUCTURAL GLAZING SYSTEM

Структурне скління фасадів- цe найновіша тeхнoлoгія кpіплeння склопакетів, яка дозволяє створити єдину поверхню з скла бeз будь-яких видимих притискних елементів. Дaнa тeхнoлoгія пoзвoляє apхітeктopaм втілювати в peaльніcть cвoї caмі вишукані проектии. З тaким сучасним фacaдoм люба будівля виглядає елeгaнтнo і cтильно.

Система 40С

Система віконно - дверних алюмінієвих профілів без терморозриву. Забезпечує циркуляцію повітря і вологи в приміщенні. Має різні типи відкривання дверей і вікон. У даній серії також є можливість застосовувати фурнітуру яка використовується для ПВХ профілів.

Система 54т

Алюмінієвий профіль даної серії застосовується для конструкцій, де необхідний терморозрив. В основному це вхідні двері, тамбури, також поворотні і поворотно-відкидні вікна. За своїм термоізоляційним якостям вони відповідають кліматичній зоні України.

Система 60Т

Перевірена і надійна, технічно опрацьована система алюмінієвих профілів з терморозривом для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій. Дані алюмінієві профілі підходять для будь-якого типу вхідних груп.

Система 74Т

Нова система алюмінієвих профілів з терморозривом для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій. Спеціально розроблені алюмінієві профілі служать для виготовлення віконних, дверних і більш складних світлопрозорих конструкцій, призначених для сучасних енергоефективних та пасивних будинків.

Розсувна система 1600 mini.

Серія для слайдингових конструкцій невеликого і середнього розміру. За габаритами комбінується з серією 40С. Серія дозволяє виконати легкі, витончені і економічні вироби. Оснащена стулками, як під одиничне скло, так і під склопакет.

Розсувна система 1600 Standart

Слайдингова серія для створення розсувних балконів, перегородок.

Система щіткових ущільнювачів додатково захищає від проникнення вологи, пилу. Рама в цій системі може мати одну, дві або три напрямних. Продуманий дизайн серії з закругленими, обтічними лініями профілів надає привабливого зовнішнього вигляду

Розсувна система 45Т

Система розсувних, алюмінієвих профілів з термомостом 32 мм. Є можливість виготовити стулки як із механізмом так і з підйомно-зсувний фурнітурою.

Підйомно-зсувна система 70LS

Нова система підйомно-зсувних дверей з дуже високим рівнем надійності, теплоізоляції і комфорту. Підйомно-зсувна система 70LS буде ідеальним рішенням в приватному будівництві і на інших об'єктах де бажають досягти ставляться підвищені вимоги до якості та енергозбереження готового виробу.

Алюмінієві огородження

Алюмінієві перила - сучасний варіант сходових огорож та поручнів, що становить конкуренцію іншим матеріалам (дерево і нержавіюча сталь), завдяки ряду своїх переваг:

висока міцність і зносостійкість

-не схильні до корозії

-не змінюють свій колір впродовж терміну експлуатації

-естетичний зовнішній вигляд

-не вимагають спеціального догляду

-велике кількість варіантів виконання

-оптимальна вартість готового виробу

Монтаж алюмінієвих перил не надає великих складнощів. Вони збираються як конструктор на місці, зварювання не потрібно. Для їх установки знадобиться пила торцювальна (або болгарка), перфоратор, дрель.